V dogovoru z Izobraževalnim centrom Eksena smo na naši podružnični šoli Maksim Gaspari Begunje sodelovali v nepridobitvenem človekoljubnem projektu Mednarodni dan strpnosti- dan za strpnost in prijateljstvo.

Ob mednarodnem dnevu strpnosti (16. 11.) smo poglobili védenje o pomenu strpnosti in izpostavili problematiko nestrpnosti. V šoli spodbujamo prijateljstvo med otroki, medsebojno spoštovanje, razumevanje, sprejemanje in sodelovanje.

Letošnja tema izobraževalno-ustvarjalnih delavnic, ki smo jih izvedli v vseh razredih naše podružnične šole, je bila LEPA BESEDA LEPO MESTO NAJDE. Poglabljali smo se v svoje odnose do drugih in v odnose drugih ljudi do nas ter se skupno odločili, da bomo vsak dan skrbeli za naše dobre medsebojne odnose.

Desi Maksić