V nedeljo, 23. avgusta 2020, je Frančišek Križ še zadnjič kot učenec naše šole nastopil na UkuleLentu, ki se je odvijal v okviru tradicionalnega mariborskega Festivala Lent. Zbrano publiko je s svojim nastopom naravnost navdušil, prav tako tudi dr. Inge Breznik iz Zavoda RS za šolstvo, ki je na podlagi prej poslanega posnetka Frančiška tudi povabila k sodelovanju. Našo šolo je na dogodku tako predstavil v najboljši možni luči in po nastopu požel velik aplavz.

                                                                                                                                                                                                                                                                                 Ponosna mentorica:

Jasmina Žagar

Related Images:

(Skupno 596 obiskov, današnjih obiskov 1)