VRAČANJE UČBENIKOV IZPOSOJENIH IZ

UČBENIŠKEGA SKLADA:

za učence OŠ CERKNICA

četrtek, 18. junij 2020 V ŠOLSKI KNJIŽNICI

PRI UČENCIH 3. RAZREDOV BODO BERILA POBRALE RAZREDNIČARKE IN JIH PRINESLE V ŠOLSKO KNJIŽNICO.

UČENCI PRINESITE BERILA V ŠOLO VSAJ DO SREDE, 17. 6. 2020, IN JIH PUSTITE V UČILNICI.

Prosim, da iz beril izbrišete vse kar ste podčrtali ali dopisali in jim odstranite zaščitne ovitke!

Ob izteku šolskega leta je učenec dolžan vrniti učbenike šoli. V primeru, da je učbenik poškodovan, uničen ali izgubljen, ste dolžni poravnati odškodnino, ki se v skladu s Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov, določa glede na nabavno ceno in starost posameznega učbenika.

OBVEZNO MORATE VRNITI TUDI VSE KNJIGE IZPOSOJENE IZ ŠOLSKE KNJIŽNICE. Na seji Sveta šole z dne 6. 2. 2020 so bila dopolnjena Pravila šolskega reda in sicer, da ”v primeru, ko učenec do zaključka pouka v tekočem šolskem letu ne vrne izposojenih knjig, se mu zaračuna odškodnina v višini            20 €/knjigo”.

Cerknica, 15. 6. 2020

Darja Andrejčič                                                                                                                                               upravljalka US