Spoštovani učenci, učitelji, gospa ravnateljica in vsi ostali zaposleni na naši šoli.

Bliža se konec naše osnovnošolske poti. Radi bi se dostojno poslovili od vseh vas, zato smo pripravili kratek program. Žal se ne moremo vsi skupaj zbrati v telovadnici, kot smo bili vajeni do sedaj, zato vabimo samo učence 8. razredov skupaj z učitelji, ki jih učite to uro, da si v petek, 4. šolsko uro, pred vhodom v jedilnico ogledate našo valeto. Povabljeni ste tudi ostali zaposleni, ki ste to uro prosti. Popoldanska valeta je namenjena samo staršem učencev devetih razredov, učiteljem, ki poučujete v 9. razredih, ter vodstvu šole.
Na ostale, ki si valete žal ne boste mogli ogledati, nismo pozabili. Vas pa vabimo, da si na šolski spletni strani v svojih razredih skupaj z učitelji ogledate naše filmčke. Ti se bodo v času malice predvajali tudi v jedilnici. Želimo vam prijeten ogled.

Hitro je minilo obdobje teh 9 let. Zahvaljujemo se vsem, ki ste nas spremljali na naših poteh. Hvala vam. Ostanite zdravi in veseli.

Vaši devetarji 

 

9.A

9.B

9.C

 

Related Images:

(Skupno 2.315 obiskov, današnjih obiskov 1)