Spoštovani starši!

V ponedeljek, 18. 5.2020, ponovno odpiramo vrata za učence od 1. do 3. razreda. Otroke z veseljem pričakujemo, pa čeprav v drugačni šoli, kot smo je bili vajeni do sedaj. Zaradi spremenjenega režima vam pošiljamo dodatna navodila.

PRIHODI IN ODHODI

V ponedeljek naj pridejo v šolo 15 minut pred pričetkom pouka (razen, če so vpisani v jutranje varstvo).

Matična šola:

STARŠI IN DRUGI SPREMLJEVALCI V ŠOLO NE SMETE VSTOPATI.

Otroke, ki so vključeni v jutranje varstvo, pripeljite pred vhod v jedilnico. Pozvonite in počakajte. Do 7.30 bo odklenjen le vhod pri jedilnici. Od 7.30 dalje je vstop za učence na šoli v Cerknici pri jedilnici in na vhodu za prvi razred. Vstopa skozi garderobo ni več. Vhod za prvošolce bo odklenjen le 15 min pred poukom in pol ure po pouku. Ko pridete po otroka v podaljšano bivanje, pozvonite in počakate.

Podružnica »11. maj« GRAHOVO

STARŠI IN DRUGI SPREMLJEVALCI V ŠOLO NE SMETE VSTOPATI.

Otroke, ki so vključeni v jutranje varstvo, pripeljite pred šolski vhod. Pozvonite in počakajte. Vhod bo odklenjen od 7.40 do 7.55. Ko pridete po otroka v podaljšano bivanje, pozvonite in počakate.

Podružnica Maksim Gaspari Begunje

STARŠI IN DRUGI SPREMLJEVALCI V ŠOLO NE SMETE VSTOPATI.

Otroke, ki so vključeni v jutranje varstvo in prvošolce, pripeljite pred glavni vhod (1. razred). Pozvonite in počakate. Za učence 2. in 3. razreda bo do 7.45 odklenjen le vhod pri garderobah. Ko pridete po otroka v podaljšano bivanje, pozvonite in počakate.

Pred šolo se ne zadržujte oz. držite varnostno razdaljo.

Že v ponedeljek naj učenci v šolo prinesejo zvezke, delovne zvezke in peresnico. Ni pa potrebno prinesti izdelkov in učnih listov, ki so jih naredili v času šolanja na daljavo. V šolo ne smejo nositi igrač.

Vse šolske potrebščine bodo puščali v šoli. Knjige iz šolske knjižnice naj za enkrat pustijo še doma.

Ker bomo prostore pogosto zračili, veliko pa bomo tudi na prostem, naj bodo učenci primerno oblečeni.

Na matični šoli in obeh podružnicah smo oblikovali dodatne oddelke. Oblikovali smo jih na podlagi prejetih priporočil in prijav v podaljšano bivanje.

Avtobus bo vozil zjutraj in po peti šolski uri. Učenci, ki bodo uporabljali šolski prevoz, morajo na avtobusu obvezno uporabljati masko, za katero poskrbite starši.

Interesne dejavnosti se ne bodo izvajale. Izvajala pa se bo dodatna strokovna pomoč.

Učenci, ki zbolijo in kažejo znak kakršne koliko okužbe, naj ostanejo doma.

Za dodatne informacije lahko pokličete v tajništvo šole.

Verjamemo, da bomo kljub izrednim razmeram s skupnimi močmi uspešno zaključili tudi to šolsko leto.

Prosimo za razumevanje in upoštevanje vseh uvedenih ukrepov.