Že pošteno smo zakorakali v mesec december in tudi na naši šoli je dogajanje v tem mesecu pestro. V sredo, 11. decembra 2019, smo na Podružnici v Begunjah izvedli že tradicionalni Miklavžev pohod ter ga popestrili z božično-novoletnim bazarjem.

V telovadnici naše šole smo pripravili kratek program, nato pa odšli na pohod. Druženje staršev, učencev in učiteljev se je nadaljevalo tudi po pohodu v telovadnici naše šole. Na stojnicah smo obiskovalcem ponudili božično-novoletne izdelke, ki so jih skupaj z učiteljicami izdelali učenci naše šole. Prispevki, ki smo jih dobili v zameno za izdelke, bodo obogatili šolski sklad.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri izvedbi ter vsem, ki ste prispevali v šolski sklad.