Petkovo popoldne in sobotno dopoldne smo učenci 4., 5. in 6. razreda, ki so prejeli priznanja na tekmovanjih, in učitelji preživeli nepozabno doživetje. Zbrali smo se v lovski koči v Zelšah. Tabor smo poimenovali Tabor butalcev in čarovnic. V petek so delavnice za učence pripravili učenci 9. razredov   (Dominik, Hana, Klara) iz Cerknice in učenka Ana iz Grahovega. Pridružili so se jim tudi lokostrelci in Bor, ki je bivši učenec naše šole. Vsi skupaj so učencem pripravili zanimive likovne, športne, logične in pravljične delavnice. Učenci, razdeljeni v skupine, so si sami v kuharski delavnici pripravili  malico in ob ognjišču tudi večerjo. Zvečer se je učencem pridružil tabornik Vid in skupaj so izvedli še strateško igro. Prenočili smo v spalnih vrečah v koči. Zjutraj, takoj po okusnem zajtrku na prostem, pa so se skupine podale na orientacijski pohod s pestrimi nalogami na šestih postajah, ki  smo jih pripravile učiteljice (Desi, Tanja, Vanja, Jerneja, Mojca, Maja in Sabina) ter učitelj David. Ob povratku smo pojedli še slastno kosilo, ki so nam ga pripravile kuharice in učiteljice Ines, Tamara in Zlata. Poslovili smo se ob ognjišču v jurčku.  Skupine so predstavile svoje himne, ki so jih napisale na poti. Obljubili smo, da prihodnje leto zagotovo spet pridemo.

                                                                                        Sabina Šparemblek

no images were found

 

Related Images:

(Skupno 412 obiskov, današnjih obiskov 1)