Tudi v letošnjem šolskem letu smo se na Podružnici Maksim Gaspari Begunje odločili, da svoje delo predstavimo na sejmu Altermed, ki je potekal od 15. do 17. marca 2019.
Sejma smo se udeležile učiteljice Berta Klun Mrak, Mojca Mele in Eva Baraga. Na stojnici, ki smo jo poimenovale »Iz narave za dobro počutje«, smo predstavile dejavnosti, ki smo jih med šolskim letom izvajale z učenci na naši šoli.
Za obiskovalce so učenci pripravili »pripravek za krepitev možganov in živcev«, ki so ga obiskovalci lahko tudi poskusili. Ogledali so si lahko družabno igro na temo zdrave prehrane, slavnostne pogrinjke, ki so jih izdelali učenci, sušeno sivko in lovor ter jabolčni kis z zelišči.
Ocenjevalna komisija je naši stojnici podelila zlato priznanje.

no images were found

Related Images:

(Skupno 239 obiskov, današnjih obiskov 1)