Govorilne ure 2018/2019

Za boljši učni uspeh, in s tem za boljše počutje učencev, je zelo pomembno sodelovanje med starši, učitelji in učenci. Zato vas vabimo, da redno obiskujete govorilne ure in roditeljske sestanke.

Matična šola:

  • vsak drugi torek v mesecu ob 17.00 za starše učencev od 6. do 9. razreda;
  • vsak drugi četrtek v mesecu ob 17.00 za starše učencev od 1. do 5. razreda.

1.–5. razred ob 17.00:                                    6.–9. razred ob 17.00:

11. oktober 2018                                              9. oktober 2018
8. november 2018                                          13. november 2018
13. december 2018                                          11. december 2018
8. januar 2019 (1., 2. r.)                                   8. januar 2019 (7., 8., 9. r.)
9. januar 2019 (3., 4. r.)                                 10. januar 2019 (6. r)
10. januar 2019 (5. r.)                                     12. februar 2019 (6., 7., 9. r.)
14. februar 2019                                               13 . februar 2019 (8. r.)
14. marec 2019                                                 12. marec 2019
9. april 2019 (1., 2. r.)                                       9. april 2019 (7. r.)
10. april 2019 (3., 4. r.)                                   10. april 2019 (8. r.)
11. april 2019 (5. r.)                                          11. april 2019 (6., 9. r.)
16. maj 2019                                                      14. maj 2019

 

Podružnica Grahovo:

  • vsak drugi četrtek v mesecu ob 17.00 za starše učencev od 1. do 5. razreda;
  • vsak drugi četrtek v mesecu ob 18.00 za starše učencev od 6. do 9. razreda.
1.–4. razred ob 17.00:                                    6.–9. razred ob 18.00:
11. oktober 2018                                              11. oktober 2018
8. november 2018                                           8. november 2018
13. december 2018                                        13. december 2018
10. januar 2019                                              10. januar 2018
/                                                                        13. februar 2019 (8. r.)
14. februar 2019                                            14. februar 2019 (7., 9. r.)
14. marec 2019                                              14. marec 2019
11. april 2019                                                  11. april 2019
16. maj 2019                                                  16. maj 2019

Podružnica Begunje:

  • vsak tretji torek v mesecu ob 16.00 za starše učencev od 1. do 5. razreda.

1.–5 razred ob 16.00:
16. oktober 2018
20. november 2018
18. december 2018
15. januar 2019
19. februar 2019
19. marec 2019
16. april 2019
21. maj 2019

Govorilne ure po roditeljskih sestankih so pri razredniku.
Na pogovor z učitelji lahko pridete vsak teden tudi v času razporeda dopoldanskih govorilnih ur. Razpored je objavljen na spletni strani šole in na oglasni deski v prostorih šole. 

Zaradi organizacije pouka in zasedenosti strokovnih delavcev šole se starši učencev predmetne stopnje najavite na dopoldanske govorilne ure vsaj en dan prej.

Za starše in učence:

zaba4_gif

Matična šola Cerknica

RAZPORED DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR UČITELJEV ZA STARŠE UČENCEV PREDMETNE STOPNJE NA MATIČNI ŠOLI V CERKNICI 

 

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Babič Mojca – MAT Sreda, 3.ura Kabinet 019
Cajnko Uroš  – ZGO, GEO Torek, 2. ura Kabinet ZGO, GEO GUM 119
Dolgan Mateja- ŠPO (8.c) Ponedeljek, 3.ura kabinet ŠPO 027
Dolničar Jernej – LUM Ponedeljek, 3. ura Kabinet 117
Farkaš Manca – DSP Po dogovoru Kabinet DSP 121
Gorjup Boštjan – ŠPO Torek, 1. ura Kabinet ŠPO
Gorup Manca – TJA, NI Sreda, 2. ura Kabinet TJA 129
Grapulin Bavčar Tina – BIO, KEM, NAR (7.a) Četrtek, 1. ura Kabinet NAR 021
Gruber Eva – laborant Četrtek, 2.ura Kabinet 021
Ivančič Vladimira – svet. služba Po dogovoru Pisarna pedagoginje 115
Jenko Bratovič Tanja -ŠI, DSP, DKE Po dogovoru Kabinet DSP 121
Jeraj Sabina – SLJ, DKE Petek, 2. ura Kabinet SLJ 123
Joželj Kranjc Daša – SLJ (7.c) Sreda, 2. ura Kabinet SLJ 123
Kebe Breda – MAT (9.D) Sreda, 5. ura Kabinet MAT 019
Kolšek Puklavec Alenka – SLJ           Petek, 2. ura Kabinet SLJ 123
Košir Marjeta – MAT (7.b) Torek, 2. ura kabinet MAT 019
Leskovec Meharich Mojca –  računalničarka Torek, 1. ura računalniška učilnica (008)
Marc Martina – BIO, KEM (8.a) Ponedeljek, 2. ura kabinet KEM 023
Matko Franc – TJA Torek, 5. ura kabinet  TJA 129
Mele Jure, TIT, FIZ (9.b) Četrtek, 3. ura kabinet TIT (005)
Mele Matej – ŠPO Torek, 4. ura kabinet ŠPO (027)
Mulc Jasmina , GEO, ZGO (6.c) Sreda, 4. ura Kabinet ZGO, GEO GUM 119
Ovsec Mateja – SLJ (6.d) Petek, 3. ura Kabinet SLJ 123
Ožbolt Ines – svet. služba Po dogovoru Pisarna pomočnic ravnateljice 001
Polovič Metka – TIT, OPB Petek, 1. ura kabinet TIT (005)
Ponikvar Nuša – TIT, MAT (9.c) Četrtek, 5. ura kabinet TIT 005
Rožanc Nuša – TJA, NI (6.a) Sreda, 5. ura kabinet TJA 129
Rupar Marjetka, GOS, NAR, BIO Ponedeljek, 5. ura kabinet NAR 021
Simčič Teja – svet. služba po dogovoru pisarna psihologinje 025
Skuk Magdalena – GEO, SLJ Torek 4. ura Kabinet ZGO, GEO GUM 119
Sluga Jernejčič Tina – DSP Po dogovoru kabinet za učno pomoč 121
Širaj Mira – MAT, FIZ (9.a) Četrtek, 3. ura kabinet MAT  019
Škrabec Majda – DSP Po dogovoru kabinet za učno pomoč 121
Škrlj Jana – TJA (6.b) Torek, 5. ura kabinet  TJA (129)
Švigelj Veronika – GOS, BIO (8.b) Četrtek, 5. ura kabinet NAR  021
Vidovič Barbara – DSP Po dogovoru kabinet za učno pomoč 121
Žagar Jasmina – GUM Ponedeljek, 3. ura kabinet GEO-ZGO – GUM 119
Žigon Dorotea – DSP Po dogovoru kabinet za učno pomoč 121

 

zaba4_gif

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJIC RAZREDNE STOPNJE

Učitelj Dan in ura
Babič Vesna Torek, 5. ura
Baraga Lilijana Sreda, 5. ura
Belovec Tanja Četrtek, 2. ura
Benič Ana Četrtek, 4. ura
Čibej Metka Četrtek, 3. ura
Dobrin Vilma Petek, 3. ura
Frank Jana Četrtek, 5. ura
Gruber Eva Četrtek, 2. ura
Kebe Knavs Anja Sreda, 5. ura
Kogej Tamara Četrtek, 2. ura
Korošec Dagmar Sreda, 4. ura
Kovačič Mojca Petek, 5. ura
Kralj Nataša Sreda, 5. ura
Kraševec Lucija Sreda, 5. ura
Kunst Cindrič Zlatka Torek, 3. ura
Lončar Marja Petek, 2. ura
Matko Jerneja Torek, 1. ura
Meden Klara Ponedeljek, 4. ura
Mele Vanja Četrtek, 3. ura
Mihelčič Maja Četrtek, 5. ura
Mikuletič Katja Sreda, 5. ura
Opeka Teja Četrtek, 3. ura
Otoničar Jelka Četrtek, 6. ura
Primožič Marija Četrtek, 4. ura
Škrbec Maja Sreda, 5. ura
Tellič Vilma Sreda, 4. ura
Vidovič Barbara Sreda, 1. ura
Vošank Andreja Ponedeljek, 2. ura

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČITELJEV, KI POUČUJEJO NA RAZREDNI STOPNJI NA MATIČNI ŠOLI V CERKNICI

UČITELJ GOVORILNA URA
Marja Lončar Četrtek, 5. ura
Vilma Dobrin Sreda, 6. ura
Maja Mihelčič Četrtek, 5. ura
Marija Primožič Ponedeljek, 6. ura
Ana Žnidaršič Četrtek, 6. ura
Desi Maksić Četrtek, 6. ura
Marjeta Turšič Petek, 5. ura
Lucija Kraševec Petek, 5. ura
Vanja Mele Petek, 5. ura
Anita Štritof Malc Torek, 1. ura
Jerneja Matko Četrtek, 4. ura
Mojca Kovačič Četrtek, 3. ura
Tamara Kogej Četrtek, 3. ura
Brigita Vrenko Hribar Četrtek, 5. ura
Mojca Tomšič Petek, 1. ura
Dunja Volf Ponikvar Torek, 2. ura
Urška Vrbovšek Ponedeljek, 3. ura
Lilijana Baraga Ponedeljek, 2. ura
Vilma Telič Četrtek, 5. ura
Jana Frank Torek, 5. ura
Tina Sluga Jernejčič Sreda, 5. ura
Uroš Cajnko Torek, 5. ura
Izabela Bastar Petek, 4. ura
Maja Škrbec torek, 5. ura
Jasmina Mulc Četrtek, 6. ura
Veronika Švigelj Sreda, 3. ura
Magdalena Skuk Sreda, 3. ura
Valentina Rebec Sreda, 5. ura
Anja Milekšič Ponedeljek, 2. ura
Jelka Otoničar Petek, 6. ura
Manca Gorup Torek, 4. ura
Boštjan Gorjup Torek, 4. ura
Matej Mele Torek, 2. ura
Marjeta Košir Ponedeljek, 1. ura
Jasmina Žagar Torek, 2. ura
Manca Farkaš Ponedeljek, 5. ura

zaba4_gif

Podružnica Maksim Gaspari Begunje

 DOPOLDANSKE GOVORILNE URE 

UČITELJ GOVORILNA URA ZA STARŠE
Baraga Eva Torek, 5. ura
Dobravec Urška Petek, 4. ura
Jernejčič Jelka Torek, 5. ura
Klun Mrak Berta Torek, 3. ura
Maksić Desi Sreda, 4. ura
Mele Mojca Ponedeljek, 5. ura
Rupar Marjeta Torek, 5. ura
Štritof Malc Anita Torek, 4. ura
Turšič Marjeta Sreda, 2. ura

zaba4_gif

Podružnica “11. maj” Grahovo

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

UČITELJ GOVORILNA URA ZA STARŠE
Babič Vesna Ponedeljek, 5. ura
Cajnko Uroš Sreda, 2. ura
Grapulin Bavčar Tina Ponedeljek, 2. ura
Grilc Saša Četrtek, 4. ura
Gornik Mojca Četrtek, 1. ura
Jeraj Sabina Torek, 1. ura
Jesenk Manuela Ponedeljek, 1. ura
Mišič Nina Četrtek, 5. ura
Obreza Marija Četrtek, 4. ura
Praprotnik Kresnica Četrtek, 3. ura
Premrov Anka Četrtek, 2. ura
Šparemblek Sabina Četrtek, 2. ura
Vereš Lara Ponedeljek, 2. ura