Pogovorne ure za učence 2023/2024

zaba4_gif

Matična šola Cerknica

 

Učitelj  Dan in ura  Učilnica/kabinet  
Tanja BELOVEC  torek, 7. ura  Učilnica 5. a (011) 
Ana BENIČ  sreda, 6. ura  kabinet TJA pri 4. b (213) 
Uroš CAJNKO  petek, 6. ura  kabinet družboslovja (119) 
Eva DEŽMAN  ponedeljek, 6. ura  učilnica 5. b (202) 
Urška DOBRAVEC  petek, 5. ura  kabinet TJA (213) 
Mateja DOLGAN  sreda, 3. ura  kabinet ŠPO  
Jana FRANK  petek, 5. ura  kabinet TJA pri 4. a (213) 
Boštjan GORJUP  sreda, odmor za malico  kabinet ŠPO 
Manca GORUP  ponedeljek, 7. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Tina GRAPULIN BAVČAR  sreda, 6. ura   kabinet naravoslovja (021) 
Martina MARC  ponedeljek, 6. ura  kabinet kemije (023) 
Daša JOŽELJ KRANJC  sreda, 1. ura  kabinet SLJ (123) 
Leja KEBE  ponedeljek, 4. ura  kabinet OPB 
Anja KEBE KNAVS  četrtek, 1. ura  kabinet TJA (213) 
Alenka KOLŠEK PUKLAVEC  četrtek, 6. ura  kabinet SLJ (123) 
Nataša KORČE  torek, 6. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Dagmar KOROŠEC   ponedeljek, 4. ura  kabinet OPB 
Marjeta KOŠIR  petek, 6. ura  kabinet MAT (019) 
Mateja KOŠMRLJ  četrtek, 6. ura  kabinet SLJ (123) 
Mojca KOVAČIČ   ponedeljek, 6. ura  kabinet TJA (213)
Ivana KOVŠCA  ponedeljek, 5. ura  kabinet OPB 
Nataša KRALJ  sreda, 4. ura  kabinet OPB 
Lucija KRAŠEVEC  ponedeljek, 2. ura  kabinet TJA pri 4. a (213) 
Zlatka KUNST CINDRIČ  torek, 6. ura  kabinet RS 
Mojca LESKOVEC   ponedeljek, 6. ura  pisarna pomočnic 
Marja LONČAR  torek, 6. ura  kabinet TJA (213) 
Lucija LUŽAR  sreda, 2. ura  Kabinet FIZ (029) 
Maša MEDEN  ponedeljek, 6. ura  kabinet TJA pri 4. a (213) 
Jure MELE  sreda, 6. ura  kabinet TIT (004) 
Maja MIHELČIČ  petek, 6. ura  učilnica 211 
 Katja ŠIRCA  po dogovoru  kabinet DSP (203) 
Nina MIŠIČ   ponedeljek, 6. ura  učilnica 5. c (204) 
Jasmina MULC  torek, 6. ura  kabinet družboslovja (119) 
Erika OPEKA  ponedeljek, 6. ura  kabinet SLJ (123) 
Teja OPEKA  sreda, 5. ura  učilnica 3. b (209) 
Tomaž OPEKA  sreda, glavni odmor  kabinet ŠPO 
Jelka OTONIČAR  po dogovoru  kabinet DSP (203) 
Nuša PONIKVAR  ponedeljek, 6. ura  kabinet TIT (005) 
Nuša ROŽANC  torek, 7. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Marjetka RUPAR  ponedeljek, 6.ura  kabinet naravoslovja (021) 
Tina SLUGA JERNEJČIČ   po dogovoru  kabinet DSP (121) 
Rok STERLE  Torek 5. ura  kabinet OPB 
Anamarija TUŠAR  petek, 6. ura  kabinet LUM (117) 
Špela ŠAJN  sreda, 4. ura  kabinet OPB 
Jana ŠKRLJ  ponedeljek, 7. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Maja ŠKRBEC  četrtek, 6. ura  pisarna pomočnic ravnateljice (001) 
Urška ŠPAREMBLEK  torek, 6. ura  kabinet MAT (019) 
Martina ŠVELC  torek, 5.ura  kabinet OPB 
Veronika ŠVIGELJ  torek 2.ura  kabinet naravoslovja (021) 
Tjaša TORUL  ponedeljek, 6. ura  kabinet družboslovja (119) 
Ana TURK  četrtek, 7. ura  kabinet FIZ (027) 
Anja TURK  ponedeljke, 7. ura  Kabinet DSP (121) 
Simona VAMPELJ  četrtek, 6. ura  kabinet MAT (019) 
Barbara VIDOVIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Urška VRBOVŠEK  torek, 6. ura  kabinet TJA 
Jasmina VIDRIH  torek, odmor za kosilo  kabinet družboslovja (119) 
Jerneja ZABUKOVEC ŽNIDARŠIČ  ponedeljek, 6. ura  kabinet MAT (019) 

zaba4_gif

Podružnična šola Maksim Gaspari Begunje

 

Učitelj  Dan in ura  Učilnica/kabinet 
Eva BARAGA  četrtek, 5. ura  knjižnica 
Katja MIKULETIČ  sreda, 2. ura  knjižnica 
Saša ČESEN  torek, 4. ura  knjižnica 
Vladimira IVANČIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Berta KLUN MRAK  četrtek, 4. ura  učilnica 3.r 
Desi MAKSIĆ  petek, 3. ura  DSP kabinet 
Anita ŠTRITOF MALC  četrtek, 2. ura  učilnica 5. razreda 
Katarina Truden  četrtek, 5. ura  knjižnica 
Jelka OTONIČAR  po dogovoru  kabinet DSP 
Marjeta TURŠIČ  četrtek, 5. ura  knjižnica 
Hani MIKLIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Tamara KARDINAR  četrtek, 4. ura  knjižnica 
Rok Opeka  četrtek, 3.ura  knjižnica 

 

zaba4_gif

Podružnična šola “11. maj”Grahovo

 

Učitelj  Dan in ura  Učilnica/kabinet 
Vesna BABIČ  sreda, 6. ura  kabinet DSP 
Uroš CAJNKO  torek, 6. ura  kabinet DRU (47) 
Jana FRANK  sreda, 2. ura  kabinet DSP 
Mojca GORNIK  četrtek, 5.ura  kabinet DSP  
Tina GRAPULIN BAVČAR  petek, 6. ura  kabinet KEM 
Diana DROBNIČ  ponedeljek, 5. ura  kabinet DSP 
Sabina JERAJ  ponedeljek, 7. ura  učilnica 41 
Manca Gorup  torek, 5. ura  kabinet SLJ 
Nataša KRALJ  četrtek, 3.ura  kabinet DSP 
Vida LUNKA  sreda, 6.ura  kabinet SLJ/TJA 
Eva Mazi  torek, 5. ura  kabinet DSP 
Matej Mele  ponedeljek, 7. ura  kabinet športa 
Mojca MELE  ponedeljek, 4. ura  učilnica 4. razreda 
Vanja MELE  četrtek, 5. ura  kabinet DSP 
Lucija Lužar  petek, 2. ura   kabinet NAR 
Metka POLOVIČ  ponedeljek, 5. ura  tajništvo 
Kresnica PRAPROTNIK  torek, 6. ura  učilnica 5. razreda 
Barbara VIDOVIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Marjetka RUPAR  sreda, 6.ura  kabinet NAR 
Anamarija STRAŽIŠAR  po dogovoru  kabinet LUM/TIT 
Sabina ŠPAREMBLEK  petek, 3. ura  učilnica 3. razreda 
Katja ŠIRCA  po dogovoru  Kabinet DSP 
Ana TURK  petek, 7. ura  učilnica 48 
Lara VEREŠ  ponedeljek, 6. ura  kabinet NAR 
Ana ZEBEC  četrtek, 1. ura  knjižnica 
Jasmina VIDRIH  četrtek, odmor za kosilo  učilnica 49 

 

Related Images:

(Skupno 1.325 obiskov, današnjih obiskov 1)