Spoštovani starši.

Kot dobro veste, je naša šola zelo prepoznavna po  humanitarnih zbiralnih akcijah. Za izjemno dobro sodelovanje ste zaslužni tudi vi, za kar se vam iskreno zahvaljujemo.

V nedavni zbiralni akciji starega papirja smo skupaj nabrali 4,7 tone in s tem naš račun obogatili za 564,00 eur. Zmagovalni razred bo ob koncu šolskega leta nagrajen s simbolično nagrado, vendar naj to za enkrat ostane še skrivnost.

Tokrat vas vabimo k povsem novi zbiralni akciji s sloganom PODARIMO NOVO ŽIVLJENJE RABLJENIM OBLAČILOM, kjer se bomo posvetili zbiranju starih oblačil.

Akcija bo potekala v prihodnjem tednu od 30. 5. 2022 do 3. 6. 2022. Oblačila, ki vam ne služijo več in bi se jih želeli znebiti, lahko v zavezanih PVC vrečah dostavite pred šolo. V priponki je navedeno, kaj se zbira in prosimo vas, da se navodil držite.

Za sodelovanje se vam lepo zahvaljujemo.

Lep pozdrav.

Meta Polovič, v imenu Skupnosti učencev.

Related Images:

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)