Spoštovani starši!

V skladu z okrožnico, ki smo jo prejeli danes, 11. 2. 2021, vas obveščamo, da se s ponedeljkom, 15. 2. 2021, v šolske klopi vračajo vsi učenci naše šole.

Glede na okrožnico in priporočila NIJZ-ja smo dolžni organizirati pouk v »mehurčkih« (brez mešanja skupin). To velja za redni in razširjeni program.

Malica bo organizirana po oddelkih. Dobili jo bodo vsi učenci, ki so bili nanjo predhodno prijavljeni. Na kosilo prijavite otroke po potrebi na prehrana-oscerknica@os-cerknica.si do jutri, 12. 2. 2021 do 10.00.

Starše četrtošolcev in petošolcev naprošamo, da svoje otroke vključite v podaljšano bivanje, če je le-to nujno potrebno.  V tem primeru nam to sporočite do jutri, 12. 2. 2021 do 10.00, na prijave@os-cerknica.si.

Veselimo se ponovnega odprtja šole za vse učence in vas lepo pozdravljamo.

Vodstvo šole

Related Images:

(Skupno 290 obiskov, današnjih obiskov 1)