Spoštovani starši, dragi učenci,

vljudno vas vabimo, da jutri, 25. 12. 2020, okrog 19. ure stopite na svoje balkone, terase, pred vaše hiše, bloke ipd. ali pa zgolj odprete okna oz. poiščete sobo, iz katere bo moč slišati glasbo. Naj vam božične pesmi v izvedbi pevskih zborov matične šole in Podružnične OŠ “11. maj” Grahovo ter ob instrumentalni spremljavi Godbe Cerknica polepšajo praznike. Naj vam otroški glasovi naših učencev ogrejejo srca. Naš skupni produkt – božična glasba – se bo iz prostorov Godbe Cerknica (iz “Štalce” na Mali gasi) prek zvočnikov predvajala v upanju, da doseže čim več občanov Cerknice. In v upanju, da se vas dotakne. Zato odprite svoja okna in napnite ušesa. Odprite tudi svoja srca, sprejmite jo in zagotovo ne boste ostali ravnodušni. Naj iz vas izvabi nasmehe na obrazih. Veselje. Naj bo tudi uvod v božično-novoletni koncert Godbe Cerknica, ki se bo letos predvajal na različnih kanalih, in sicer istega dne ob 20. uri.

Želimo vam lepe praznike in vse dobro v letu 2021.

Jasmina Žagar

Related Images:

(Skupno 266 obiskov, današnjih obiskov 1)