Spodaj navedena lokalna podjetja in posameznik so množično podprli idejo o nabavi ukulel – zelo priljubljenega instrumenta iz družine kitar. Zaradi njihovega izjemnega odziva se bodo učenci  naše šole pri glasbeni umetnosti lahko skupaj učili igranja na ta instrument, kasneje pa z igranjem popestrili tudi marsikatero šolsko prireditev. Šolski glasbeni inventar je tako bogatejši za kar 34 ukulel, od katerih jih bo 24 na voljo učencem matične šole, 10 pa učencem Podružnične osnovne šole »11. maj« Grahovo. Od tega so podjetja in posamezniki, ki so v nadaljevanju navedeni po abecednem vrstnem redu, šoli donirali kar 28 ukulel. Za podarjena glasbila se vsem donatorjem iskreno zahvaljujemo in sporočamo, da so se učenci ukulel neizmerno razveselili in jih že pridno uporabljajo.

                                                                                                                                                                 Jasmina Žagar

Seznam donatorjev po abecednem vrstnem redu:

  • Avtoservis Vidrih
  • Baby Center Cerknica
  • bav arhitekti
  • Biro Žagar
  • Ekoknap računalništvo
  • Elektro Kvaternik
  • Foto Žnidaršič
  • Samo Petrič
  • SMG Stavbno pohištvo
  • TTN avto

OŠ Notranjski odred Cerknica

OŠ “11. maj” Grahovo

Related Images:

(Skupno 640 obiskov, današnjih obiskov 1)