Prvi šolski dan

V torek, 1. 9. 2020, bo sprejem za prvošolce na:

– matični šoli v Cerknici ob 10.00,

– na podružnici v Begunjah ob 10.45 in

– podružnici v Grahovem ob 11.30.

Prvošolci naj imajo s seboj tudi vse šolske potrebščine, ki jih bodo pustili v šoli. S seboj naj prinesejo prve dele delovnih zvezkov, ostale hranite doma.

Za ostale učence matične šole in podružnične šole v Begunjah se pouk prične ob 7.45, za učence podružnične šole v Grahovem pa ob 7.55. Učenci naj imajo s seboj beležko, pisalo ter copate. Od srede dalje naj učenci nosijo potrebščine po urniku. Prinesejo naj le prve dele delovnih zvezkov.

V torek, 1. 9. 2020, imajo učenci 5 šolskih ur (zaključijo ob 12.10), zato je avtobus organiziran le po peti šolski uri.

Jutranje varstvo bo prvi šolski dan od 7.00 dalje. Od srede, 2. 9. 2020, pa:

– od 5.30 na matični šoli v Cerknici,

– od 5.55 na podružnici v Begunjah ter

– od 5.55 na podružnici v Grahovem.

Podaljšano bivanje bo organizirano že prvi šolski dan:

– na matični šoli v Cerknici do 16.15,

– na podružnici v Begunjah do 16.00,

– na podružnici v Grahovem do 16.00.

Učencem, ki bodo prvi šolski dan v podaljšanem bivanju, starši napišite obvestilo kdaj in kako (sami ali s spremstvom) bodo zapustili šolo.

Za prvi šolski dan bo organizirana malica in kosilo glede na prijave.

Vhod za učence od 1., 2. in 3. razreda matične šole je pri igralih. Za učence  4. in 5. razreda je vhod pri jedilnici.  Učenci 6. do 9. razreda matične šole naj uporabljajo vhod pri jedilnici ali avtobusni postaji. Zaradi trenutne situacije naprošamo, da učenci matične šole, ki niso vključeni v jutranje varstvo in niso vozači, prihajajo v šolo po sledečem razporedu:

• 2., 4., 6. in 8. razred od 7.25 do 7.35
  • 1., 3., 5., 7. in 9. razred od 7.35 do 7.45

Učence 6. razreda bodo na hodniku pričakali razredniki. Ostali učenci gredo po prihodu v šolo v matične učilnice in se ne zadržujejo na hodniku.

Od 28. avgusta dalje so na e-asistentu dostopni urniki učencev.

(Skupno 3.740 obiskov, današnjih obiskov 1)