Letošnja zima še ni pokazala svoje bele obleke, zato pa je sonce razpelo svoja zlata krila in izvabilo četrtošolce na zimski pohod. V četrtek, 16. 1. 2020, smo se 4. a in 4. b z razredničarkama odpravili na pohod do Begunj. Pot nas je vodila mimo Doma za ostarele Cerknica, skozi vasico Brezje, po gozdni poti do Begunj. Na igrišču podružnične osnovne šole Begunje smo se okrepčali in poigrali. Odmor nam je polepšala gospa kuharica, ki je za vse skuhala odličen čaj. Ta nam je povrnil moči, da smo se dobre volje odpravili proti naši šoli po drugi poti in zaokrožili naš pohod. Zaključili smo ga na igrišču domače osnovne šole, kjer smo se z varovanci VDC Cerknica igrali z žogami, se pogovarjali, igrali na igralih in strnili prečudovit športni dan, obarvan z lepim vremenom ter dobro voljo razigranih otrok.

 

Zapisala in fotografirala: Nina Mišič

 

Related Images:

(Skupno 347 obiskov, današnjih obiskov 1)