Slovenska mreža zdravih šol se odziva na probleme v zvezi z zdravjem otrok ter izvaja izkušene programe za promocijo telesnega in duševnega zdravja tako učencev, učiteljev kot staršev. Pri delovanju sledimo splošnim vrednotam in stebrom evropske mreže zdravih šol. Izobraževanje in zdravje imata skupne interese, ki jih združujemo, da postanejo okolja za učenje, poučevanje in delo boljša. Našim učencem in učiteljem želimo nuditi najboljše delovno okolje, zato že 10 let sodelujemo v projektu Zdrava šola.

Z namenom obeležitve 25. obletnice slovenske mreže zdravih šol je dne 7. 11. 2018 v Termah Zreče potekalo nacionalno srečanje sodelujočih šol. Na srečanju je Osnovna šola Notranjski odred Cerknica prejela priznanje za 10-letno dejavno sodelovanje v slovenski mreži zdravih šol. Ob tej priložnosti sporočamo tudi, da se v šolskem letu 2018/19 Podružnična šola »11. maj« Grahovo samostojno vključuje v slovensko mrežo zdravih šol.

 

Čestitamo!

                                                                Koordinatorici: Tina Grapulin Bavčar in Lara Vereš

 

no images were found

 

Related Images:

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)