Igra PROMETNA KAČA v Begunjah

Igra Prometna kača je potekala od 12. 11. 2018  do 23. 11. 2018 za učence od 1. do 5. razreda.

Cilj igre je bil, da bi 70 % učencev prihajalo v šolo in odhajalo iz šole na trajnostni način –  peš, s kolesom, skirojem, z avtobusom ali s skupinskim prevozom oziroma, da bi se vsaj povečal odstotek trajnostnih poti glede na začetno stanje.

Zmagovalci na POŠ Maksim Gaspari Begunje so učenci 5. razreda, saj je 78% učencev med igro hodilo v šolo in iz šole na trajnostni način. Drugo mesto so zasedli učenci 4. razreda (73 %), tretje mesto pa učenci 3. razreda (67%).

Čestitke vsem, ki so v šolo prihajali na trajnostni način!

Želimo si, da bi nas čim več prišlo v šolo in odhajalo domov na trajnostni način, saj s tem pomembno pripomoremo k zmanjšanju emisij ogljikovega dioksida in s tem k čistejšemu okolju.

Mentorica igre Prometna kača

Begunje, 8. 1. 2019