V četrtek, 7. decembra 2023, smo na podružnični šoli v Begunjah izvedli že tradicionalni pohod z lučkami ter ga popestrili z božično-novoletnim sejmom.

V telovadnici naše šole smo pripravili kratek program, v katerem so nam učenci pevskega zbora zapeli dve praznični pesmi, nato pa smo se v čudoviti zimski idili odpravili na krajši pohod. Druženje se je nadaljevalo v telovadnici, kjer smo obiskovalcem ponudili božično-novoletne izdelke, ki so jih skupaj z učiteljicami izdelali učenci naše šole. Vsi so se lahko pogreli s toplim čajem, se posladkali s palačinkami ter poklepetali z znanci in prijatelji.

Vsem se zahvaljujemo za obisk, dobro družbo in prispevke za šolski sklad, ob enem pa vam voščimo vesele božično-novoletne praznike in vse dobro v novem letu.

 

Učenci in učitelji podružnične šole Maksim Gaspari Begunje

Related Images:

(Skupno 311 obiskov, današnjih obiskov 1)