V soboto, 18. 3. 2023, se je tudi naša podružnična šola udeležila sejma Altermed v Celju. Na sejmu smo učiteljice Eva Baraga, Metka Čibej in Tamara Kogej predstavile stojnico, ki je nosila naslov Radi imamo oranžno. Z učenci naše šole smo pripravili različne družabne in didaktične igre na temo oranžnega sadja in zelenjave, katere so si obiskovalci lahko ogledali in se v njih tudi preizkusili. Na to temo smo v šoli tudi veliko ustvarjali in se preizkušali v kulinariki. Obiskovalcem stojnice smo ponudili korenčkov kolač s čokoladnim prelivom in smoothie s korenčkom in pomarančo. Oboje so zelo pohvalili, zato smo jim podarili tudi recepte, da se bodo lahko posladkali tudi doma. Stojnica je bila organizatorjem in obiskovalcem zelo všeč, zato smo prejeli zlato priznanje.

Related Images:

(Skupno 144 obiskov, današnjih obiskov 1)