Spoštovani starši,

v spomladanskem času smo na Podružnični šoli “11. maj” Grahovo s skupnimi močmi izpeljali prvo zelo uspešno akcijo odrabljenega tekstila, za kar se vam najlepše zahvaljujemo.

Ker spoštujemo naš planet, smo se odločili, da akcijo ponovimo. Vabimo vas, da nas tudi tokrat v akciji podprete, pospravite svoje garderobne omare in odrabljena oblačila pripeljete v šolo. Zbirali jih bomo v zavezanih pvc vrečah v vetrolovu podružnice v Grahovem in pred vhodom v šolo. Akcija bo trajala

od 19. 10. 2022 do 28. 10. 2022.

Pripeljete lahko čista otroška, ženska in moška oblačila, igrače iz tekstila, hišni tekstil (posteljnino, rjuhe, zavese, prte, brisače …), obutev v paru, modne dodatke (rute, nakit, kravate, pasove, torbice, nahrbtnike …).

Ne zbiramo umazanih in strganih oblačil ter obutve, krp, odej in preprog.

Za sodelovanje se vam že vnaprej zahvaljujemo.