Spoštovani,

v ponedeljek, 15. 2. 2021, se v šolske klopi ponovno vračajo učenci od 4. do 9. razreda.

Razpored prihodov in odhodov učencev matične šole in razpored kosil si oglejte v priponki.

Če je učenec razredne stopnje prijavljen na kosilo, mora počakati v podaljšanem bivanju oddelka, saj učenci hodijo na kosilo z učiteljem podaljšanega bivanja. Razpored odhoda na kosilo se s prihodnjim tednom za učence od 1. do 3. razreda matične šole spremeni. Spremembe si oglejte v priponki.

Vsi neobvezni in obvezni izbirni predmeti se na matični šoli v prihodnjem tednu izvajajo na daljavo. Na podružnici v Begunjah se bodo izvajali po urniku, na podružnici v Grahovem pa po dogovoru z učitelji.

Avtobusi bodo v vse smeri vozili zjutraj in po pouku po ustaljenem voznem redu. Dodan je le prevoz po 6. šolski uri do Begunj. S strani NIJZ-ja je priporočeno, da za prevoze poskrbite starši.

Že prvi dan naj učenci v šolo prinesejo zvezke, delovne zvezke po urniku, peresnico in copate. V šolo ne smejo nositi igrač.

Učenci morajo v skupnih prostorih nositi masko.

STARŠI IN DRUGI SPREMLJEVALCI V ŠOLO ŠE VEDNO NE SMETE VSTOPATI. Pred šolo se ne zadržujte oz. držite varnostno razdaljo ter uporabljate masko.

Učenci, ki zbolijo in kažejo znake kakršne koli okužbe, naj ostanejo doma.

Prosimo vas za razumevanje in upoštevanje vseh uvedenih ukrepov.

Lep pozdrav,

Ines Ožbolt