Frančišek Križ ponovno zlat – tokrat na mednarodnem tekmovanju

Po izjemnem uspehu (3. mesto in zlato priznanje) na državnem tekmovanju Slovenska glasbena olimpijada s Frančiškom tudi v času, ko se je življenje za dva meseca skorajda ustavilo in je pouk potekal na daljavo, nisva počivala, saj sva se udeležila 4. mednarodnega tekmovanja Oskar Rieding za mlade glasbenike. Zaradi takratne situacije, povezane s koronavirusom, je mednarodno tekmovanje potekalo podobno kot večina drugih dejavnosti; na daljavo oz. »on-line«. Na tekmovanju je Frančišek našo šolo zastopal nadvse uspešno, saj je v kategoriji »skladatelji« dosegel ZLATO PLAKETO. Za njegov ponovno izjemen uspeh mu iskreno čestitamo in smo nanj zelo ponosni.

                                                                                                                         Mentorica: Jasmina Žagar

 

 

 

 

 

Related Images:

(Skupno 257 obiskov, današnjih obiskov 1)