Zbiralna akcija starega papirja bo potekala:

Matična šola Cerknica:

od  4. novembra do  15. novembra 2019,

( ZBIRALNO AKCIJO SMO PODALJŠALI DO PETKA 22. NOVEMBRA 2019 )

 pri šolski avtobusni postaji je postavljen velik zelen kontejner za star papir.

Kot je že tradicija na naši šoli, se boste posamezni razredi pomerili med seboj. Razred, ki bo nabral največ papirja, bo prejel eko nagrado.

Papir naj bo zvezan z vrvico, lepilnim trakom ali zapakiran v kartonskih škatlah. Na listek napišite razred, ki ga obiskujete in težo paketa. Učenci listek oddajte razredniku. Z akcijo zbiranja starega papirja želimo opozoriti na problematiko ravnanja z odpadki in dvigniti splošno zavest ljudi o pomenu ločenega zbiranja odpadkov s poudarkom na papirju.

Dodali bomo svoj list k boljšemu svetu!

Eko pozdrav.

Related Images:

(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)