V ponedeljek, 6. 5. 2019, so učenci mladinskega pevskega zbora matične šole, učenci mladinskega pevskega zbora POŠ ’11. maj’ Grahovo ter učenci fantovskega zbora pod vodstvom mentoric in zborovodij Daše Joželj Kranjc in Jasmine Žagar nastopili na odru Gallusove dvorane Cankarjevega doma. Izkušnja, stati in nastopati na tako znamenitem odru, je bila za učence neprecenljiva.

Pevci, ki so jih spremljali člani komorne skupine Godbe Cerknica ter harmonikaš g. Krunoslav Križ ter zunanji sodelujoči instrumentalisti, so s svojim petjem publiko naravnost navdušili. Znova so dokazali, da se naša šola skupaj s sokrajani zmore in zna predstaviti v najboljši možni luči. Na celotni nastop, ki smo ga pripravili, smo lahko zelo ponosni.

                                                                                       Mentorici Daša Joželj Kranjc in Jasmina Žagar

no images were found

Related Images:

(Skupno 315 obiskov, današnjih obiskov 1)