V soboto, 16. 3. 2019, smo Lucija Kraševec, Katja Mikuletič in Anja Kebe Knavs v okviru Eko šole našo šolo zastopale na sejmu Altermed, ki je potekal v Celju. Na stojnici smo predstavile naravoslovni dan Dober tek, ki smo ga v mesecu novembru izvedle s prvošolci vseh treh oddelkov v Cerknici. Stojnico so krasile različne didaktične in namizne igre, povezane z zdravo prehrano; fotografije z naravoslovnega dne ter vtisi in misli prvošolcev. Obiskovalcem smo ponujale tri namaze, ki smo jih pripravili tudi na naravoslovnem dnevu z učenci (sirni namaz s korenčkom, sirni namaz s peteršiljem ter skutni namaz z medom, orehi in jabolki).

Ocenjevalna komisija je naši stojnici podelila zlato priznanje.

Poleg predstavitve na stojnici so našo šolo zastopali tudi učenci na odru, ki so se predstavili z glasbeno točko Moč glasbe pod mentorstvom Jasmine Žagar in učenci iz Grahovega s predstavo Mulci proti doktorju Zlobi pod mentorstvom Sabine Jeraj.

Zapisali: Katja Mikuletič in Anja Kebe Knavs

Fotografije: Anja Kebe Knavs

no images were found

 

Related Images:

(Skupno 254 obiskov, današnjih obiskov 1)