Pred prazniki je v Grahovem potekala božično-novoletna prireditev, na katero so bili povabljeni starši in sorodniki učencev, učitelji, predstavniki šole ter poslovni partnerji šole. Pod mentorstvom Vide Lunka so nam učenci dramskega krožka zaigrali gledališko igro in jo popestrili z glasbenimi in plesnimi vložki. Otroški pevski zbor se nam je predstavil z dvema pesmima pod vodstvom Marije Obreza, mladinski pevski zbor pa nam je zapel pod vodstvom Jasmine Žagar. Prireditev sta vodila učenca Ana Kovačič in Dominik Križ. Prireditev je zaključila vodja podružnice ga. Meta Polovič z nekaj mislimi in zahvalami posameznikom. Naslednji dan so učenci pripravili predstavo tudi za vse učence naše šole in na prireditev povabili tudi otroke z vrtca Martin Krpan Cerknica, enota Grahovo.

Članek in foto: Nina Mišič

no images were found

Related Images:

(Skupno 274 obiskov, današnjih obiskov 1)