eko

 

Zbiralna akcija bo potekala: 

Matična šola Cerknica:

od  5. novembra do  16. novembra, 

 pri šolski avtobusni postaji je postavljen zbirni kontejner za star papir.

 

Kot je že tradicija na naši šoli, se boste posamezni razredi pomerili med seboj. Razred, ki bo nabral največ papirja, bo prejel eko nagrado.

Papir naj bo zvezan z vrvico, lepilnim trakom ali zapakiran v kartonskih škatlah. Na listek napišite razred, ki ga obiskujete in težo paketa. Učenci listek oddajte razredniku. Z akcijo zbiranja starega papirja želimo opozoriti na problematiko ravnanja z odpadki in dvigniti splošno zavest ljudi o pomenu ločenega zbiranja odpadkov s poudarkom na papirju.

Dodali bomo svoj list k boljšemu svetu!

Eko pozdrav.

 

star-papir

 

 

 

Related Images:

(Skupno 223 obiskov, današnjih obiskov 1)
 

Oznake: ,