Spoštovani!

Iskrene čestitke ob dnevu, ki je posebej namenjen vam, spoštovane učiteljice in vam spoštovani učitelji. V opravljanje pomembnega poklica vlagate veliko truda. Učitelji ste ključno gonilo vzgoje in izobraževanja. Naj vam nikoli ne zmanjka energije, navdiha in volje za delo z našimi učenci.

Vaša ravnateljica

 

 

5. oktober je svetovni dan učiteljev, ki ga obeležujemo v spomin na podpis Priporočil o položaju učiteljev leta 1966. Leta 1993 ga je razglasil Unesco z namenom, da bi ljudem približal poslanstvo ter dosežke učiteljev. Svetovni dan učiteljev, ki teče pod geslom: »Gradimo prihodnost: vlagajmo v učitelje!«, priznava prizadevanja učiteljev v vse bolj zapleteni, večkulturni in tehnološko razviti družbi. Praznujejo ga v več kot 100 državah sveta.

Related Images:

(Skupno 175 obiskov, današnjih obiskov 1)