Pogovorne ure za učence 2020/2021

zaba4_gif

Matična šola Cerknica

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Vesna BABIČ ponedeljek, 5. ura kabinet TJA (213)
Lilijana BARAGA ponedeljek, 5. ura kabinet OPB
Tanja BELOVEC četrtek, 6. ura kabinet pri knjižnici (104)
Ana BENIČ torek, 6. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Uroš CAJNKO ponedeljke, 6. ura kabinet družboslovja (119)
Eva DEŽMAN torek, 5. ura kabinet pri knjižnici (104)
Urška DOBRAVEC ponedeljek, 5. ura kabinet OPB
Mateja DOLGAN torek, 7. ura kabinet ŠPO
Jernej DOLNIČAR/Eva MAZI sreda, odmor za malico kabinet LUM (117)
Jana FRANK ponedeljek, 2. ura kabinet TJA pri 4. a (213)
Boštjan GORJUP petek, 12.10–12.35 kabinet ŠPO
Manca GORUP ponedeljek, 7. ura kabinet tujih jezikov (129)
Tina GRAPULIN BAVČAR torek, 6.ura kabinet naravoslovja (021)
Tanja JENKO BRATOVIČ /Tjaša JEREB četrtek, 7. ura kabinet DSP (121)
Sabina JERAJ torek, 9.20-9.45 kabinet SLJ (123)
Daša JOŽELJ KRANJC ponedeljek, 7. ura kabinet SLJ (123)
Breda KEBE torek, 6. ura kabinet MAT (019)
Anja KEBE KNAVS četrtek, 3. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Tamara KOGEJ četrtek, 6.ura učilnica 3.a
Alenka KOLŠEK PUKLAVEC četrtek, 6. ura kabinet SLJ (123)
Dagmar KOROŠEC petek, 5. ura kabinet TJA pri 4. a (213)
Marjeta KOŠIR petek, 6.ura kabinet MAT (019)
Mojca KOVAČIČ sreda, 4. ura kabinet OPB
Nataša KRALJ četrtek, 5. ura kabinet pri knjižnici (104)
Lucija KRAŠEVEC ponedeljek, 1. ura kabinet TJA pri 4. a (213)
Zlatka KUNST CINDRIČ četrtek, 6. ura kabinet RS
Mojca LESKOVEC četrtek, 6. ura kabinet MAT (019)
Marja LONČAR torek, 6. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Martina MARC sreda, odmor za kosilo kabinet KEM (023)
Nataša KORČE ponedeljek, 7. ura kabinet tujih jezikov (129)
Jure MELE sreda, 7. ura kabinet TIT (005)
Matej MELE torek odmor za kosilo kabinet športne vzgoje
Maja MIHELČIČ sreda, 6. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Hani Miklič po dogovoru kabinet DSP (121)
Katja MIKULETIČ ponedeljek, 5. ura kabinet RS
Nina MIŠIČ torek, 7. ura učilnica 5.a (010)
Jasmina MULC torek, 6. ura kabinet družboslovja (119)
Mateja OVSEC sreda, 6. ura kabinet SLJ (123)
Erika OPEKA torek, odmor za malico kabinet SLJ (123)
Tomaž OPEKA četrtek, 4. ura kabinet OPB
Jelka OTONIČAR po dogovoru kabinet DSP (203)
Metka POLOVIČ četrtek, 5. ura kabinet TIT (005)
Nuša PONIKVAR po dogovoru kabinet TIT (005)
Marija PRIMOŽIČ četrtek, 6. ura kabinet TJA pri 4. a (213)
Nuša ROŽANC sreda, 6. ura kabinet tujih jezikov (129)
Marjetka RUPAR Sreda, 6. ura kabinet naravoslovja (021)
Magdalena SKUK ponedeljek, 6. ura kabinet SLJ (123)
Mira ŠIRAJ sreda, 6.ura kabinet MAT (019)
Jana ŠKRLJ torek, 6. ura kabinet tujih jezikov (129)
Maja ŠKRBEC sreda, 6. ura pisarna pomočnic ravnateljice (001)
Urška ŠPAREMBLEK torek, 6. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Veronika ŠVIGELJ torek, odmor za malico kabinet naravoslovja (021)
Vilma TELLIČ sreda, 5. ura kabinet OPB
Tjaša TORUL sreda, 6. ura kabinet družboslovja (119)
Ana TURK ponedeljek, 6. ura kabinet MAT (019)
Barbara VIDOVIČ po dogovoru kabinet DSP
Dunja VOLF PONIKVAR sreda, 3. ura kabinet TJA pri 4. a (213)
Andreja VOŠANK sreda, 5. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Jasmina ŽAGAR ponedeljek, odmor za kosilo kabinet družboslovja (119)
Lara VEREŠ torek, odmor za malico kabinet MAT (019)

zaba4_gif

Podružnica Maksim Gaspari Begunje

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Eva BARAGA petek, 5. ura knjižnica
Bernarda DOLNIČAR sreda, 13.00 knjižnica
Saša ČESEN po dogovoru knjižnica
Jelka JERNEJČIČ četrtek, 4. ura knjižnica
Berta KLUN MRAK torek, 3. ura knjižnica
Nataša KORČE četrtek, 2. ura knjižnica
Desi MAKSIĆ četrtek, 7. ura 4. razred
Jerneja MATKO ponedeljek, 5. ura knjižnica
Jelka OTONIČAR po dogovoru kabinet DSP
Urška VRBOVŠEK četrtek, 5. ura knjižnica
Marjeta TURŠIČ petek, 6. ura knjižnica

zaba4_gif
Podružnica “11. maj” Grahovo

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Uroš CAJNKO petek, 6. ura učilnica 049
Jernej DOLNIČAR/Eva MAZI torek, 5. ura kabinet TIT-LUM
Manca FARKAŠ po dogovoru kabinet DSP
Jana FRANK četrtek, 2. ura kabinet DSP
Boštjan GORJUP torek, 6. ura kabinet telovadnica
Mojca GORNIK sreda, 5.ura kabinet DSP
Tina GRAPULIN BAVČAR sreda, 6. ura kabinet KEM

Tanja JENKO BRATOVIČ /

Tjaša JEREB

sreda, 6. ura kabinet DSP
Sabina JERAJ ponedeljek, 6. ura učilnica 041
Marjeta KOŠIR po dogovoru kabinet NAR
Mojca LESKOVEC po dogovoru učilnica RAČ
Vida LUNKA sreda, 6.ura kabinet SLJ-TJA
Mojca MELE četrtek, 4. ura kabinet DSP
Vanja MELE sreda, 5. ura kabinet DSP
Marija OBREZA sreda, 6. ura kabinet DSP
Erika OPEKA četrtek, 4. ura kabinet DSP
Metka POLOVIČ petek, 5. ura tajništvo
Kresnica PRAPROTNIK torek, 6. ura učilnica DSP
Anka PREMROV ponedeljek, 6. ura kabinet DSP
Nuša ROŽANC petek, 5. ura kabinet TJA-SLJ
Marjetka RUPAR četrtek, odmor za malico kabinet NAR
Magdalena SKUK po dogovoru kabinet NAR
Tajda STERLE ponedeljek, 4. ura multimedija
Sabina ŠPAREMBLEK četrtek, 6. ura učilnica 5.r.
Lara VEREŠ ponedeljek, 4. ura kabinet NAR
Barbara VIDOVIČ po dogovoru kabinet DSP
Ana ZEBEC sreda, 2. ura knjižnica
Jasmina ŽAGAR torek, odmor za kosilo učilnica 049

(Skupno 420 obiskov, današnjih obiskov 1)