Na podružnici v Begunjah smo tudi v tem šolskem letu sodelovali v Tednih vseživljenjskega učenja, ki so potekali od 9. maja do 12. junija 2022.

Tedni vseživljenjskega učenja so najvidnejša kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji. Na naši šoli smo izvedli več različnih dejavnosti in tako popestrili zadnje tedne pouka.

Starejši učenci so vsako jutro prebirali mlajšim učencem kratke zgodbice in pravljice, učenci so se preizkusili v kvizu »Mini sive celice«, ogledali so si šolsko jablano, z gospo Ljobo Jenče so spoznavali ljudsko izročilo, začeli so z izdelavo učilnice na prostem, prvošolci so se preizkusili v ustvarjalni delavnici, četrtošolci pa v kulinarični delavnici, obiskali smo gasilce in še bi lahko naštevali. Vse dejavnosti smo zaključili s predstavitvijo godbe Cerknica, ki je učence naše šole povabila k vpisu v godbeno šolo. Nekaj izmed dejavnosti si lahko ogledate med utrinki.