Dragi učenci in spoštovani starši!

S 1. septembrom 2023 se pričenja novo šolsko leto. Starše prosimo, da se od otrok poslovite pred vhodnimi vrati, v šolo pa vstopate le, če se predhodno dogovorite.

V petek, 1. 9. 2023, bo sprejem za prvošolce na:

• podružnici v Begunjah ob 9.00,
  • podružnici v Grahovem ob 10.15 in
  • matični šoli v Cerknici ob 9.30.

Za ostale učence matične šole in podružnične šole v Begunjah se pouk prične ob 7.45, za učence podružnične šole v Grahovem pa ob 7.55. Učenci naj imajo s seboj potrebščine po urniku, ki bo objavljen na šolski spletni strani. Ne pozabite na beležko ali list, copate in mapo. Učenci 5. razreda naj seboj prinesejo tudi škatlo s pripomočki za naravoslovje in tehniko:  Florjančič, Zajc: GRADIVO: NARAVOSLOVJE IN TEHNIKA 5, IZOTECH

V petek, 1. 9. 2023, imajo učenci največ 5 šolskih ur (zaključijo ob 12.10), zato je avtobus organiziran le po peti šolski uri, zjutraj pa po objavljenem razporedu.

Jutranje varstvo bo prvi šolski dan od 7.00 dalje. Od ponedeljka, 4. 9. 2023, pa:

• od 5.30 na matični šoli v Cerknici,
  • od 5.30 na podružnici v Begunjah ter
  • od 6.00 na podružnici v Grahovem.

Podaljšano bivanje bo organizirano že prvi šolski dan:

• na matični šoli v Cerknici do 16.15,
  • na podružnici v Begunjah do 16.00,
  • na podružnici v Grahovem do 16.00.

Učencem, ki bodo prvi šolski dan v podaljšanem bivanju, starši napišite obvestilo, kdaj in kako (sami ali s spremstvom) bodo zapustili šolo.

Za prvi šolski dan bo organizirana malica za vse učence, kosilo pa glede na prijave. Razpored kosil bo objavljen na šolski spletni strani. Zajtrka prvi šolski dan ne bo.

Na podružničnih šolah učence od 2. do 5. razreda v garderobi sprejmejo razredniki.

Na matični šoli bodo razredničarke učence od 2. do 5. razreda pričakale pred vhodom v šolo (pri jedilnici) .

Učence 6. razreda matične šole bodo razredniki sprejeli ob 7.30 na avtobusni postaji pri šoli. Ostali učenci predmetne stopnje pridejo v šolo med 7.30 in 7.45.

Seznami učencev 2. in 6. razreda matične šole bodo objavljeni pri vhodu v šolo (pri jedilnici) v četrtek 31. 8. 2023. od 10. ure dalje. Prav tako bodo starši učencev obveščeni po elektronki pošti v kateri oddelek je učenec dodeljen.

Urnik bo na šolski spletni strani objavljen v sredo tekom dneva.

(Skupno 5.052 obiskov, današnjih obiskov 1)