V Knjižnici Jožeta Udoviča bo ponovno potekala počitniška nagradna dejavnost POLETAVCI – poletni bralci.

Kaj je potrebno narediti?

Med poletnimi počitnicami morate izbrati 30 dni in brati 30 minut na dan. Prebrano zapisujte v bralni seznam – zgibanko, ki jo dobite v šolski ali občinski knjižnici, lahko pa si jo natisnete s spleta. Vanjo vpisujte kaj ste brali, odrasli pa naj s podpisom to potrdijo.

POLETAVCI 2020

Vsak, ki nabere vseh 30 dni polurnega branja in odda izpolnjeno zgibanko v Knjižnico Jožeta Udoviča osvoji super navado in super nagrado: branje, priznanje in majico ter sodeluje v nagradnem žrebanju za glavno nagrado šotor iglu za dve osebi (Hervis d.o.o.). Sodelujete lahko vsi od 7. leta dalje, poletavsko priznanje 2020 pa boste lahko v prihodnjem šolskem letu “vnovčili” kot eno prebrano knjigo za bralno značko.

Pridružite se Poletavcem – poletnim bralcem in preživite počitnice v družbi svojih najljubših knjig, revij, časopisov … nagradna akcija že poteka, zaključila pa se bo 10. septembra 2020.