Spoštovani starši!

Od ponedeljka, 1. 6. 2020, bodo imeli učenci od 1. do 3. razreda pouk, urnik, podaljšano bivanje in jutranje varstvo v oddelkih kot pred zaprtjem šole. Interesne dejavnosti se ne bodo izvajale.

Kosilo ne bo več po četrti šolski uri, ampak po ustaljenem urniku. Če ste otroka za preteklih 14 dni odjavili in želite, da bo hodil na kosilo, ga morate ponovno prijaviti. Za ponedeljek, 1. 6., so prijave možne do sobote, 30. 5.

STARŠI IN DRUGI SPREMLJEVALCI V ŠOLO ŠE VEDNO NE SMETE VSTOPATI. Ko pripeljete otroka v jutranje varstvo ali pridete po otroka v podaljšano bivanje, pozvonite in počakate. Upoštevali bomo uro odhoda učencev, ki je veljala pred zaprtjem šole. Morebitne spremembe pisno sporočite.

V ponedeljek in torek bo avtobus vozil zjutraj in po peti šolski uri. Za učence, ki bodo uporabljali šolski prevoz, je priporočeno, da na avtobusu uporabljajo masko, za katero poskrbite starši.

Lep pozdrav,

Ines Ožbolt