Novi prometni režim v okolici matične šole v Cerknici

Parkirišča za starše učencev 1. razreda so sedaj na Kovačevi ulici (od avtobusnega postajališča naprej). Učence pospremite skozi vhod za 1. razred.

Starši starejših učencev, ki svoje otroke vozite v šolo z avtomobilom, zapeljete z glavne ceste v rondo pred šolo, otroka odložite in odpeljete naprej. V rondoju ne parkirajte vozil. Učenci vstopajo v šolo skozi garderobe (2. – 6. razred) oz. skozi vhod v avlo iz Kovačeve ulice (7. – 9. razred). Če spremljajo prvošolca, lahko vstopijo skozi vhod za 1. razred.

Učenci, ki se pripeljejo z avtobusom iz smeri Dolenje Jezero in Dolenja vas, izstopajo na novi avtobusni postaji pri šoli. Tudi ti učenci vstopajo v šolo skozi garderobe oz. skozi vhod v avlo iz Kovačeve ulice in ne skozi vhod namenjen prvošolcem.

VOZNI RED 2019-2020-(OKTOBER 2019)

Nov vozni red bo začel veljati s ponedeljkom, 14. 10 .2019

(Skupno 1.311 obiskov, današnjih obiskov 1)