Pogovorne ure za učence 2022/2023

zaba4_gif

Matična šola Cerknica

Učitelj  Dan in ura  Učilnica/kabinet  
Lilijana BARAGA  ponedeljek, 6. ura  kabinet OPB 
Tanja BELOVEC  torek, 3. ura  učilnica   
Ana BENIČ  sreda, 6. ura  kabinet TJA pri 4. b (213) 
Uroš CAJNKO  četrtek, 6. ura  kabinet družboslovja (119) 
Eva DEŽMAN  ponedeljek, 6. ura  Učilnica 5. b (202) 
Urška DOBRAVEC  petek, 5. ura  kabinet OPB 
Mateja DOLGAN  po dogovoru  kabinet ŠPO  
Jana FRANK  torek, 6. ura  kabinet TJA pri 5. a (213) 
Boštjan GORJUP  po dogovoru  kabinet ŠPO 
Manca GORUP  ponedeljek, 6. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Tina GRAPULIN BAVČAR  četrtek, 6.ura  kabinet naravoslovja (021) 
Martina MARC  torek, 7. ura  kabinet kemije (023) 
Sabina IVANČIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Daša JOŽELJ KRANJC  ponedeljek, 6. ura (parni teden)  kabinet SLJ (123) 
Leja KEBE  torek, 5. ura  Kabinet OPB 
Anja KEBE KNAVS  petek, 3. ura  kabinet TJA (213) 
Alenka KOLŠEK PUKLAVEC  četr., 6. ura  kabinet SLJ (123) 
Nataša KORČE  torek, 6. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Dagmar KOROŠEC   sreda, 2. ura  kabinet OPB 
Marjeta KOŠIR  četrtek, 6. ura  kabinet MAT (019) 
Mateja KOŠMRLJ  torek, 6. ura  kabinet SLJ (123) 
Mojca KOVAČIČ  ponedeljek, 6. ura  kabinet TJA (213) 
Nataša KRALJ  sreda, 4. ura  kabinet OPB 
Lucija KRAŠEVEC  torek, 1. ura  kabinet TJA pri 4. a (213) 
Zlatka KUNST CINDRIČ  ponedeljek, 6. ura  kabinet RS 
Mojca LESKOVEC   sreda, 6. ura  kabinet RAČ 
Marja LONČAR  četrtek, 5. ura  kabinet TJA (213) 
Jona MELE  četrtek, 5. ura  kabinet MAT (019) 
Jure MELE  sreda, 7. ura  kabinet TIT (005) 
Maja MIHELČIČ   četrtek, 2. ura  učilnica 211 
Hani MIKLIČ   po dogovoru  kabinet DSP (121) 
Katja MIKULETIČ  četrtek, 5. ura  kabinet TJA (213) 
Nina MIŠIČ   ponedeljek, 6. ura  učilnica 5. c (204) 
Jasmina MULC  petek, 5. ura  kabinet družboslovja (119) 
Erika OPEKA  sreda, 6. ura  kabinet SLJ (123) 
Teja OPEKA  torek, 2. ura  učilnica 3. c (109) 
Tomaž OPEKA  po dogovoru  kabinet OPB 
Jelka OTONIČAR  po dogovoru  kabinet DSP (203) 
Nuša PONIKVAR  ponedeljek, 6. ura  kabinet TIT (005) 
Marija PRIMOŽIČ  sreda, 6. ura  učilnica 3. a 
Nuša ROŽANC  torek, 7. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Marjetka RUPAR  ponedeljek, 7. ura   kabinet naravoslovja (021) 
Magdalena SKUK  sreda, 6. ura  kabinet SLJ (123) 
Tina SLUGA JERNEJČIČ   po dogovoru  kabinet DSP (121) 
Špela ŠAJN  sreda, 4. ura  Kabinet OPB 
Jana ŠKRLJ  ponedeljek, 7. ura  kabinet jezikoslovja (129) 
Maja ŠKRBEC  četrtek, 6. ura  pisarna pomočnic ravnateljice (001) 
Magda ŠKET  po dogovoru  kabinet DSP 
Urška ŠPAREMBLEK  ponedeljek, 7. ura  Kabinet MAT (019) 
Martina ŠVELC  sreda, 3.ura  kabinet OPB 
Veronika ŠVIGELJ  ponedeljek, 3.ura  kabinet naravoslovja (021) 
Tjaša TORUL  ponedeljek, 6. ura  kabinet družboslovja (119) 
Ana TURK  sreda, 6. ura  kabinet FIZ (027) 
Simona VAMPELJ  ponedeljek, 6. ura  kabinet MAT (019) 
Barbara VIDOVIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Dunja VOLF PONIKVAR  sreda, 4. ura  kabinet TJA (213) 
Urška VRBOVŠEK  petek, 4.ura  kabinet OPB 
Jasmina ŽAGAR  torek, odmor za kosilo  kabinet družboslovja (119) 

 

zaba4_gif

Podružnica Maksim Gaspari Begunje

Učitelj  Dan in ura  Učilnica/kabinet 
Eva BARAGA  petek, 5. ura  knjižnica 
Tamara KOGEJ  ponedeljek, 4. ura  knjižnica 
Saša ČESEN  ponedeljek, 5. ura  knjižnica 
Metka ČIBEJ  petek, 2. ura  knjižnica 
Marija OBREZA/Nataša KRALJ  torek, 4. ura  knjižnica 
Hani MIKLIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Berta KLUN MRAK  sreda, 6. ura  knjižnica 
Desi MAKSIĆ  petek, 6. ura  kabinet DSP 
Jelka OTONIČAR  po dogovoru  kabinet DSP 
Anita ŠTRITOF MALC  torek, 7. ura  knjižnica 
Marjeta TURŠIČ  četrtek, 5. ura  učilnica 2. razreda 

 

zaba4_gif
Podružnica “11. maj” Grahovo

Učitelj  Dan in ura  Učilnica/kabinet 
Vesna BABIČ  sreda, 6. ura  kabinet DSP 
Uroš CAJNKO  sreda, 7. ura  kabinet DRU (047) 
Manca FARKAŠ  po dogovoru  kabinet DSP 
Jana FRANK  petek, 5. ura  kabinet DSP 
Mojca GORNIK  torek, 5.ura  kabinet DSP  
Tina GRAPULIN BAVČAR  po dogovoru  kabinet KEM 
Sabina IVANČIČ  po dogovoru  kabinet DSP 
Sabina JERAJ  petek, 7. ura  učilnica 041 
Nataša KORČE  po dogovoru  zbornica 
Vida LUNKA  sreda, 6.ura  kabinet SLJ/TJA 
Matej Mele  po dogovoru  Kabinet športa 
Mojca MELE  petek, 6. ura  učilnica 4. razreda 
Vanja MELE  torek, 5. ura  kabinet DSP 
Metka POLOVIČ  petek, 4. ura  tajništvo 
Kresnica PRAPROTNIK  četrtek, 7. ura  učilnica 5. razreda 
Anka PREMROV  ponedeljek, 4. ura  kabinet DSP 
Nuša ROŽANC  po dogovoru  zbornica 
Marjetka RUPAR  sreda, 6. ura  kabinet NAR 
Magdalena SKUK  ponedeljek, odmor za kosilo  kabinet SLJ 
Sabina ŠPAREMBLEK  ponedeljek, 4. ura  učilnica 3. razreda 
Ana TURK  četrtek, 6. ura  učilnica 048 
Lara VEREŠ  sreda, 6. ura  kabinet NAR 
Ana ZEBEC  sreda, 2. ura  knjižnica 
Jasmina ŽAGAR  petek, odmor za kosilo  učilnica 049 

 

(Skupno 761 obiskov, današnjih obiskov 2)