Pogovorne ure za učence 2021/2022

zaba4_gif

Matična šola Cerknica

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Lilijana BARAGA ponedeljek, 5. ura kabinet OPB
Tanja BELOVEC torek, 7. ura učilnica  (011)
Ana BENIČ torek, 6. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Uroš CAJNKO četrtek, 6. ura kabinet družboslovja (119)
Eva DEŽMAN sreda, 4. ura kabinet OPB
Urška DOBRAVEC ponedeljek, 5. ura kabinet OPB
Mateja DOLGAN četrtek, 5.ura kabinet ŠPO
Jernej DOLNIČAR po dogovoru kabinet LUM (117)
Jana FRANK petek, 2. ura kabinet TJA pri 4. a (213)
Boštjan GORJUP četrtek, 3. ura kabinet ŠPO
Manca GORUP ponedeljek, 7. ura učilnica 120
Tina GRAPULIN BAVČAR torek, 6.ura kabinet naravoslovja (021)
Eva GRUBER/ Martina MARC ponedeljek, 6. ura kabinet kemije (023)
Tanja JENKO BRATOVIČ po dogovoru kabinet DSP (121)
Sabina JERAJ torek, 9.20–9.45 kabinet SLJ (123)
Daša JOŽELJ KRANJC četrtek, 6. ura (parni teden) kabinet SLJ (123)
Anja KEBE KNAVS torek, 2. ura kabinet TJA pri 4.b (213)
Tamara KOGEJ ponedeljek, 6.ura učilnica 3.b
Alenka KOLŠEK PUKLAVEC sreda, odmor za kosilo kabinet SLJ (123)
Nataša KORČE torek, 3. ura kabinet TJA (213)
Dagmar KOROŠEC torek, 4. ura kabinet OPB
Marjeta KOŠIR četrtek, 6. ura kabinet MAT (019)
Mateja KOŠMRLJ četrtek, 6. ura kabinet SLJ (123)
Mojca KOVAČIČ torek, 1. ura kabinet TJA (213)
Ivana Kovšca Sreda, 3.ura kabinet OPB
Nataša KRALJ torek, 2. ura kabinet OPB
Lucija KRAŠEVEC torek, 1. ura kabinet TJA pri 4. a (213)
Zlatka KUNST CINDRIČ ponedeljek, 6. ura kabinet RS
Mojca LESKOVEC ponedeljek, 6. ura kabinet RAČ
Marja LONČAR sreda, 5. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Jona MELE petek, 6.ura kabinet MAT (019)
Jure MELE sreda, 7. ura kabinet TIT (005)
Matej MELE sreda odmor za kosilo kabinet športne vzgoje
Maja MIHELČIČ  petek, 6. ura kabinet TJA pri 4. b (213)
Hani MIKLIČ po dogovoru kabinet DSP (121)
Katja MIKULETIČ torek, 5. ura Kabinet TJA (213)
Nina MIŠIČ torek, 7. ura učilnica 5. c (202)
Jasmina MULC torek, 5. ura kabinet družboslovja (119)
Erika OPEKA četrtek, 6. ura kabinet SLJ (123)
Teja OPEKA ponedeljek, 4. ura kabinet OPB
Tomaž OPEKA petek, 3. ura kabinet OPB
Jelka OTONIČAR po dogovoru kabinet DSP (203)
Nuša PONIKVAR torek, 6. ura kabinet TIT (005)
Marija PRIMOŽIČ četrtek, 6. ura kabinet TJA (213)
Nuša ROŽANC petek, 6. ura kabinet tujih jezikov (129)
Marjetka RUPAR sreda, 6. ura kabinet naravoslovja (021)
Magdalena SKUK petek, odmor za kosilo kabinet SLJ (123)
Mira ŠIRAJ sreda, 6. ura kabinet MAT (019)
Jana ŠKRLJ ponedeljek, 6. ura kabinet tujih jezikov (129)
Maja ŠKRBEC četrtek, 6. ura pisarna pomočnic ravnateljice (001)
Urška ŠPAREMBLEK sreda, 7. ura učilnica 5. b (204)
Veronika ŠVIGELJ sreda, odmor za malico kabinet naravoslovja (021)
Tjaša TORUL po dogovoru kabinet družboslovja (119)
Ana TURK ponedeljek, 7. ura kabinet MAT (019)
Simona VAMPELJ sreda, 6. ura Kabinet MAT (019)
Barbara VIDOVIČ po dogovoru kabinet DSP
Dunja VOLF PONIKVAR četrtek, 4. ura kabinet TJA (213)
Jasmina ŽAGAR ponedeljek, odmor za kosilo kabinet družboslovja (119)
Lara VEREŠ po dogovoru kabinet MAT (019)

zaba4_gif

Podružnica Maksim Gaspari Begunje

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Eva BARAGA ponedeljek, 5. ura knjižnica
Bernarda DOLNIČAR sreda, 4. ura knjižnica
Saša ČESEN ponedeljek, 6. ura knjižnica
Metka ČIBEJ četrtek, 6. ura knjižnica
Jelka JERNEJČIČ četrtek, 4. ura knjižnica
Berta KLUN MRAK sreda, 6. ura knjižnica
Desi MAKSIĆ petek, 6. ura 4. razred
Jelka OTONIČAR po dogovoru kabinet DSP
Anita ŠTRITOF MALC sreda, 6. ura knjižnica
Marjeta TURŠIČ petek, 6. ura knjižnica

zaba4_gif
Podružnica “11. maj” Grahovo

Učitelj Dan in ura Učilnica/kabinet
Uroš CAJNKO ponedeljek, 6. ura kabinet DRU (047)
Jernej DOLNIČAR torek, 1. ura kabinet TIT/LUM
Manca FARKAŠ po dogovoru kabinet DSP
Jana FRANK ponedeljek, 4. ura kabinet DSP
Mojca GORNIK petek, 5.ura kabinet DSP
Tina GRAPULIN BAVČAR po dogovoru kabinet KEM
Tanja JENKO BRATOVIČ po dogovoru kabinet DSP
Sabina JERAJ torek, 7. ura učilnica 041
Nataša KORČE torek, 5. ura kabinet SLJ/TJA
Mojca LESKOVEC po dogovoru knjižnica
Vida LUNKA sreda, 6.ura kabinet SLJ/TJA
Mojca MELE ponedeljek, 3. ura kabinet DSP
Vanja MELE torek, 5. ura kabinet DSP
Marija OBREZA ponedeljek, 6. ura kabinet DSP
Erika OPEKA torek, 7. 30-7.55 kabinet DSP
Metka POLOVIČ petek, 5. ura tajništvo
Kresnica PRAPROTNIK ponedeljek, 6. ura učilnica DSP
Anka PREMROV ponedeljek, 4. ura kabinet DSP
Nuša ROŽANC ponedeljek, 5. ura kabinet DSP
Marjetka RUPAR petek, 7. ura kabinet NAR
Magdalena SKUK po dogovoru kabinet NAR
Sabina ŠPAREMBLEK ponedeljek, 7. ura učilnica 5. razreda
Lara VEREŠ četrtek, 6. ura kabinet NAR
Ana ZEBEC sreda, 2. ura knjižnica
Jasmina ŽAGAR torek, odmor za kosilo učilnica 049

(Skupno 552 obiskov, današnjih obiskov 1)