POMAGAJMO KATJI ZALAR IZ BEGUNJ!

Na osnovni šoli Notranjski odred Cerknica in na obeh podružničnih šolah smo pristopili k akciji zbiranja sredstev za nakup večjega avtomobila in stopniščnega vzpenjalca za družino Zalar.

Družina Zalar potrebuje za prevoz Katje in njenega električnega vozička kombinirano vozilo s prilagojeno dvižno rampo. Nujno bi potrebovali tudi stopniščni vzpenjalec.

Katja se je rodila 1996. leta z diagnozo cerebralna paraliza. Od rojstva dalje ima številne zdravstvene težave. Obiskuje 4. letnik srednje ekonomske šole v Kamniku in je uspešna učenka.

Starši!

V času decembrskih govorilnih ur bomo na šoli v  Cerknici in v Grahovem pripravili bazar, kjer boste lahko izbrali praznične voščilnice in druge izdelke učencev ter darovali prostovoljne prispevke za Katjo Zalar.

Na šoli v Begunjah bomo pripravili bazar s prostovoljnimi prispevki za Katjo na Miklavževem pohodu.

Stopimo skupaj in pomagajmo Katji in njeni družini!

Katji Zalar lahko pomagate tudi preko humanitarnega društva Vesele nogice, Celjska cesta 43, 3270 Laško, kontaktna številka 041 610 284.

Podatki za donacijo:

TRR društva Vesele nogice: SI56 0600 0010 0254 067