Spoštovani starši,

zaposleni na naši osnovni šoli se bomo v sredo, 9. 3. 2022, pridružili splošni stavki v vzgoji in izobraževanju. S tem skrajnim dejanjem želimo izraziti nestrinjanje z neustreznim odnosom Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja.

Na dan stavke bodo osnovne šole zaprte, pouka in varstva za otroke ne bo.

Na naši šoli bomo kljub priporočilom glavnega stavkovnega odbora SVIZ zagotovili NUJNO varstvo za tiste otroke prve triade, katerih starši nimate možnosti, da ta dan drugače poskrbite za varstvo svojih otrok.

Zaradi organizacije dejavnosti na dan stavke vas prosimo, da nujno potrebo po varstvu vašega otroka sporočite razredniku do ponedeljka, 7. 3. 2022.

Vnaprej se vam opravičujemo za morebitne nevšečnosti in vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju.

Stavkovni odbor OŠ Notranjski odred Cerknica

Related Images:

(Skupno 285 obiskov, današnjih obiskov 1)