Ker se za naše kraje spodobi in je pravično, smo tudi letos imeli na pustni torek praznik. Iz zvočnikov se je zaslišala pustna himna, mi pa smo se začeli zabavati z izdelovati velike pustne maske iz kartona in drugih odpadnih naravnih materialov.

Delo je potekalo v manjših skupinah. Vsaka skupina je v šoli dobila večji kos valovite lepenke, ki je služila za osnovo maske. Nato smo na podlago prilepili ušesa, lasišče, brado, rožičke itd. Čisto na koncu pa smo masko še pobarvali. Zadnjo uro smo maske razstavili po šolski jedilnici. Tu smo lahko videli zelo veliko zanimivih, inovativnih in hudomušnih vsebin.

Kako smo bili delavni, ustvarjalni in izvirni lahko presodite pa kar sami, če so ogledate utrinke.

Kuuuuurrrrrreeeeeeeennnnnnnnnnttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaa!

Maškare 1. do 5. razred

Maškare in izdelki 6. do 9. razred

(Skupno 1.544 obiskov, današnjih obiskov 1)