Prvi šolski dan

V sredo, 1. septembra, se je za vse šolarje in učitelje začelo novo šolsko leto. Vsi se sprašujemo, kaj nam bo prineslo in kako bo potekalo. Zelo smo veseli, da smo ga začeli na čisto pravi način, v živo. Upamo in želimo, da bo tako ostalo vse leto.

Tega si seveda želijo tudi naši prvošolci, ki so ta dan spoznali svoje nove sošolke in sošolce ter učiteljice. Za njih je bil to prav poseben, čisto čisto prvi šolski dan. Starejši učenci so jim pripravili krajši kulturni program, dobrodošlico pa sta jim zaželela tudi ravnateljica, gospa Ines Ožbolt, in župan, gospod Marko Rupar. Po koncu programa so obiskali tudi svoje učilnice, kjer jih je čakalo sladko presenečenje. Upam, da bo vsem prvošolcem dan ostal v prav posebnem spominu.

Fotografije: Ljubo Vukelič in učiteljica