ZUNANJA POOBLAŠČENA OSEBA ZA VARSTVO OSEBNIH PODATKOV (DPO)

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov (DPO) v Osnovni šoli Notranjski odred Cerknica, imenovana skladno s Splošno uredbo (EU) 2016/679 o varstvu podatkov (GDPR), je:

Primož Obreht, univ. dipl. prav.
Center za pravno pomoč, d.o.o.
Ljubljanska cesta 35, 2310 Slovenska Bistrica
e-pošta: primoz@czpp.si
Telefon: 05 9340910

Ste opazili kakšno napako na spletišču ali imate kakšen predlog, pišite na:

mojca.leskovecos-cerknica.si

Arhiv za 22 aprila, 2020

• VPIS V SREDNJE ŠOLE IN DIJAŠKE DOMOVE- do 11. 5. 2020

VPIS V SREDNJE ŠOLE IN DIJAŠKE DOMOVE- do 11. 5. 2020 Spoštovani starši in učenci! Vsi učenci (kandidati), ki se želite naslednje šolsko leto izobraževati v srednji šoli oziroma bivati v dijaškem domu, morate SAMI oddati prijavnico do 11. maja 2020. Vsak odda samo eno prijavnico za vpis. Učencem za vpis v srednje šole oziroma dijaške domove je prijavnica na […]

• ČESTITKA

ČESTITKA Na natečaju Notranjskega regijskega parka »Če bi bil žival« so bili nagrajeni tudi trije učenci naše šole – Katarina Iskra iz matične šole ter Ela Lovko in Tosja Kocman Modic iz podružnične šole »11. maj« Grahovo. Vsem trem učencem ter njihovim mentoricam Vanji Mele, Mojci Gornik in Sabini Jeraj iskreno čestitamo! Related Images:

URNIK

zabice1