Interesne dejavnosti v šolskem letu 2019/2020

 

Matična šola Cerknica – razredna stopnja

Interesna dejavnost Mentor Dan in ura Prostor
Angleške urice (3. r.) Dunja Volf Ponikvar petek, 6. ura učilnica 207
Bralne urice (2. r.) Lucija Kraševec petek, 5. ura učilnica 204
Čarobne rokice (2. r.) Ivana Kovšca ponedeljek, 12.45-13.30 učilnica 204
Čarobne rokice (3. r.) Ivana Kovšca torek, 12.45 – 13.30 učilnica 204
Dramski krožek (4. r.) Daša Joželj Kranjc sreda, 6. ura učilnica 122
Genius logicus (4.–6. r.) Nuša Ponikvar ponedeljek, 7. ura učilnica 008
Gibalne urice (4., 6.–9. r.) Mateja Dolgan četrtek, 6. ura telovadnica
Logika (4.–5. r.) David Žnidaršič tečajna oblika učilnica 207
Mali raziskovalci (1. r.) Urška Dobravec ponedeljek, 13.15—14.00 učilnica 110
Naravoslovni krožek (2.–3. r.) Zlata Kunst Cindrič četrtek, 6. ura učilnica 208
Nemške urice (4. r.) Nuša Rožanc sreda, 7. ura učilnica 128
OPZ 1. skupina (1. r.) Teja Opeka torek, 5. ura učilnica 009
OPZ 2. skupina (2. r.) Anita Štritof Malc sreda, 6. ura učilnica 009
OPZ 3. skupina (3. r.) Anita Štritof Malc sreda, 6. ura učilnica 009
OPZ 4. skupina (4.–5. r.) Daša Joželj Kranjc ponedeljek, 7. ura učilnica 009
Osnovne uličnega gledališča (3.–5. r.) Urška Šparemblek četrtek, 7. ura učilnica 202
Pravljični krožek (1. r.) Katja Mikuletič petek, 5. ura učilnica 110
Priprava na Cankarjevo tekmovanje (4.–5. r.) Tanja Belovec tečajna oblika učilnica 011
Razvedrilna matematika (4.–5. r.) Jerneja Matko tečajna oblika učilnica 207
Rolanje (1. r.) T. Belovec, S. Grilc po dogovoru igrišče
Skupina za razvijanje socialnih veščin (1.–9. r.) Maja Žnidaršič po dogovoru kabinet 025
Skupnost učencev (2.–5. r.) Anja Kebe Knavs po dogovoru učilnica 204
Športni krožek (1. r.) Hani Miklič torek, 6. ura telovadnica
Športni krožek (2. r.) Boštjan Gorjup torek, 6. ura telovadnica
Športni krožek (3. r.) Mateja Dolgan ponedeljek, 7. ura telovadnica
Športni krožek – atletika (4.–5. r) Boštjan Gorjup po dogovoru telovadnica
Ustvarjalnica (1. r.) Vesna Babič sreda, 13.15—14.00 učilnica 110
Vesela šola (4.–6. r.) Tamara Kogej ponedeljek, 6. ura učilnica 208


Matična šola Cerknica – predmetna stopnja

Interesna dejavnost Mentor Dan in ura Prostor
Dramski krožek (6.–7. r.) Mateja Ovsec petek, 6. ura učilnica 124
Dramski krožek (8.–9. r.) Daša Joželj Kranjc petek, 7. ura učilnica 122
Eko kviz (6.–8. r.) Jasmina Mulc četrtek, 7. ura učilnica 116
Eko krožek (7.–9. r.) Jasmina Mulc ponedeljek, 7. ura učilnica 116
Fantovski zbor (6.–9. r.) Daša Joželj Kranjc sreda, 6. ura učilnica 009
Fizikalni krožek (8.–9. r.) Jure Mele torek, 7. ura učilnica 028
Genius logicus (4.–6. r.) Nuša Ponikvar ponedeljek, 7. ura učilnica 008
Geografski krožek (7.–9. r.) Jasmina Mulc sreda, 7. ura
četrtek, 6. ura
učilnica 116
Gibalne urice (4., 6.–9. r.) Mateja Dolgan četrtek, 6. ura telovadnica
Glasbena olimpijada (6.-9. r.) Jasmina Žagar četrtek, 7. ura učilnica 009
Kemijski krožek (8.–9. r.) Martina Marc sreda, 7. ura učilnica 024
Košarka (6.–9. r.) Mateja Dolgan po dogovoru telovadnica
Logika (6.–9. r.) Marjeta Košir torek, 6. ura učilnica 020
Male sive celice Teja Simčič po dogovoru po dogovoru
Medijski krožek (6.–9. r.) Mojca Leskovec Meharich ponedeljek, 7. ura učilnica 008
MPZ (6.–9. r.) Jasmina Žagar torek, četrtek in petek, 6. ura učilnica 009
Nogomet – učenci (6.–9. r.) Boštjan Gorjup petek, 7. ura telovadnica
Nordijska hoja (6.–9. r.) Hani Miklič po dogovoru po dogovoru
NPZ – SLJ (9. r.) Mateja Ovsec sreda, 7. ura učilnica 124
NPZ – MAT (9. r.) Breda Kebe II. polletje učilnica 018
NPZ – BIO (9. r.) Martina Marc,
Veronika Švigelj
po dogovoru po dogovoru
Odbojka (6.–7. r.) Matej Mele petek, 7. ura telovadnica
Odbojka (8.–9. r.) Matej Mele petek, 7. ura telovadnica
Ples – ŠPF (7.–9. r.) Mateja Dolgan po dogovoru po dogovoru
Ples za valeto (9. r.) Matej Mele ponedeljek, 6.—7. ura (od marca dalje) telovadnica
Prostovoljstvo (6.–9. r.) Manca Farkaš po dogovoru po dogovoru
Razvedrilna matematika (6.–9. r.) Mira Širaj po dogovoru učilnica 028
Ruščina (6.–9. r.) Daša Joželj Kranjc po dogovoru učilnica 122
Sketchup (8. r.) Jure Mele sreda in petek, 7. ura učilnica 008
Skupina za razvijanje socialnih veščin (1.–9. r.) Maja Žnidaršič po dogovoru kabinet 025
Skupnost učencev (6.–9. r.) Vladimira Ivančič po dogovoru po dogovoru
Sladkorna bolezen (9. r.) Veronika Švigelj torek, 7. ura učilnica 029
Šahovski krožek (6.–9. r.) Franc Matko po dogovoru učilnica 128
Šolski bend (6.–9. r.) Daša Joželj Kranjc sreda, 8. ura učilnica 009
Umetnost (6.–9. r.) Jernej Dolničar po dogovoru učilnica 118
Ustvarjalne delavnice (8. r.) Nuša Ponikvar sreda, 6./7. ura učilnica 002
Vesela šola (4.–6. r.) Tamara Kogej ponedeljek, 6. ura učilnica 208
Vesela šola (7.–9. r.) Magdalena Skuk sreda, 6. ura učilnica 124
Zgodovinski krožek (8.–9. r.) Uroš Canjko ponedeljek, 6.—7. ura učilnica 124

 

Podružnična šola Maksim Gaspari Begunje

Interesna dejavnost Mentor Dan in ura Prostor
Branje za znanje, priprave na Cankarjevo tekmovanje (4.–5. r.) Berta Klun Mrak ponedeljek, 7. ura učilnica 2. r.
Folklorni krožek (3.–5. r.) Anita Štritof Malc ponedeljek, 13.15—14.00 telovadnica
Gibalne urice (1.–2. r.) Eva Baraga četrtek, 5. ura telovadnica
Naravno in domače (4.–5. r.) Bernarda Dolničar prva sreda in četrtek v mesecu, 13.20—14.35 jedilnica
OPZ (1.–2. r.) Anita Štritof Malc četrtek, 5. ura knjižnica
OPZ (3.–5. r.) Anita Štritof Malc četrtek, 6. ura učilnica 5. r.
Računalniški krožek (2.–5. r.) Mojca L. Meharich sreda, 6. in 7. ura knjižnica
Rolanje (1. r.) Saša Grilc po dogovoru šolsko igrišče
Skupnost učencev (2.–5. r.) Berta Klun Mrak torek, 7. ura učilnica 2. r.
Športni krožek (3. r.) Desi Maksić ponedeljek, 7. ura telovadnica
Zabavna matematika Marjeta Turšič torek, 7. ura učilnica 5. r.

 

Podružnična šola “11. maj” Grahovo

Interesna dejavnost Mentor Dan in ura Prostor
Dramski krožek (6., 8. r.) Sabina Jeraj po dogovoru učilnica 041
EKO kviz (6., 8. r.) Uroš Cajnko po dogovoru učilnica RAČ
Fizikalni krožek (8.–9. r.) Lara Vereš po dogovoru učilnica 048
Geografski krožek (6.–9. r.) Uroš Cajnko torek, 7. ura učilnica 049
Gibalne urice (1.–2. r.) Kresnica Praprotnik ponedeljek, 6. ura telovadnica
Kemijski krožek (8.–9. r.) Tina Grapulin Bavčar torek, 7. ura učilnica BIO
Logika (6.–9. r.) Lara Vereš po dogovoru učilnica 048
OPZ (1.–2. r.) Marija Obreza ponedeljek, 5. ura učilnica 049
OPZ (3.–5. r.) Marija Obreza ponedeljek, 6. ura učilnica 049
MPZ (6.–9. r.) Jasmina Žagar sreda, 6. in 7. ura učilnica 049
NPZ – SLJ (9. r.) Sabina Jeraj torek, 7. ura učilnica 041
NPZ – MAT (9. r.) Lara Vereš po dogovoru učilnica 048
NPZ – BIO (9. r.) Tina Grapulin Bavčar torek, 7. ura
sreda, 6. ura
učilnica BIO
Ples za valeto (9. r.) razpis po dogovoru galerija
Ples – ŠPF Jasmina Žagar po dogovoru galerija
Plesno-dramski krožek (6.–9. r.) Vida Lunka po dogovoru učilnica TJA
Pravljični krožek (1.–2. r.) Ana Zebec četrtek, 6. ura knjižnica
Razvedrilna matematika (6.–9. r.) Lara Vereš po dogovoru po dogovoru
Sladkorna bolezen (9. r.) Tina Grapulin Bavčar po dogovoru učilnica BIO
Rolanje (1. r.) Saša Grilc tečajna oblika asfaltna površina
Skupnost učencev (2.–9. r.) Metka Polovič po dogovoru multimedija
Športni krožek (3.–4. r.) Vanja Mele torek, 6. ura telovadnica
Športni krožek (5.–9. r.) Boštjan Gorjup četrtek, 6. ura telovadnica
Vesela šola (4.–9. r.) Uroš Cajnko četrtek, 7. ura učilnica RAČ
Zgodovinski krožek (6.–9. r.) Uroš Cajnko sreda, 7. ura učilnica 049
Zabavna matematika (4.–5. r.) Sabina Šparemblek sreda, 7. ura učilnica 4. r.
3D modeliranje  (8.–9. r.) Jure Mele po dogovoru učilnica TIT

 


 

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)