Na šoli se vedno odvija veliko dejavnosti. Tako naši učenci pogosto uspešno sodelujejo na različnih tekmovanjih, kulturnih prireditvah, dobrodelnih akcijah in podobno. Nekateri učenci so vedno pripravljeni pomagati in nesebično nameniti svoj čas za pomoč drugim.

Ker smo želeli te učence nagraditi, za njihov trud in nesebičnost, smo jih v petek, 5. 4. 2019, z vlakom odpeljali na nagradni izlet.

Obiskali smo snemanje oddaje Dobro jutro na RTV Slovenija, ki jo je vodila Mojca Mavec. Nato smo neizmerno uživali v reševanju ugank v sobi pobega (escape room). Kljub dežju, imamo ta dan v lepem spominu, tako so zapisali tudi učenci.

 Zapisala, Martina Marc

»Escape room« je super!

Luka

Na RTV sem videl veliko novega. V sobi pobega je bilo enkratno.

David

Všeč mi je bila vožnja z vlakom in »escape room«.

Amir

Kljub temu, da smo bili mokri, ker je padal dež, sem v sobi pobega zelo uživala.

Tinkara

no images were found

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)