ZUNANJA POOBLAŠČENA OSEBA ZA VARSTVO OSEBNIH PODATKOV (DPO)

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov (DPO) v Osnovni šoli Notranjski odred Cerknica, imenovana skladno s Splošno uredbo (EU) 2016/679 o varstvu podatkov (GDPR), je:

Primož Obreht, univ. dipl. prav.
Center za pravno pomoč, d.o.o.
Ljubljanska cesta 35, 2310 Slovenska Bistrica
e-pošta: primoz@czpp.si
Telefon: 05 9340910

Ste opazili kakšno napako na spletišču ali imate kakšen predlog, pišite na:

mojca.leskovecos-cerknica.si

Arhiv za 25 marca, 2019

• Vabljeni na predavanje

• Šolski otroški parlament

V petek, 15. 3. 2019, je na naši šoli potekal ŠOLSKI OTROŠKI PARLAMENT. Otroški parlament je javna tribuna otrok na temo, ki jo izberejo osnovnošolci na državnem otroškem parlamentu. Tema letošnjega parlamenta je ŠOLA IN ŠOLSKI SISTEM, ki je enaka kot prejšnje leto, saj bi radi spremljali spremembe, ki se dogajajo in se bodo dogajale v šolstvu glede na predloge […]

• Regijski otroški parlament

Regijski otroški parlament  bo potekal na naši šoli v  ponedeljek, 25. 03. 2019, ob 13. uri.  Udeležile se ga bodo šole: OŠ KOŠANA, OŠ MIROSLAVA VILHARJA iz Postojne, OŠ TABOR in OŠ 8 TALCEV iz Logatca, OŠ ANTONA MARTINA SLOMŠKA in OŠ IVANA CANKARJA iz Vrhnike ter NAŠA MATIČNA ŠOLA. Uspešno zastopanje in debatiranje! Tanja Jenko Bratovič Related Images:

URNIK