V tednu otroka je učencem naše šole dovoljeno več igre in prostega časa. Vendar imajo naši učenci veliko energije, ki so jo usmerili v dejavnosti, povezane s poukom. Izdelali so različen nakit iz papirja, si med igro postavili trgovino z igračami in v ta namen izdelali papirnati denar, račune, cene izdelkov in celo blagajno iz papirja, v kateri je bilo veliko denarja. Po nakupih so si z novim nakitom privoščili zabavo in ples, fantje pa posebno panoramsko vožnjo s papirnatimi letali. V tem tednu nismo pozabili niti na pouk, zato smo se igrali družabne igre, s katerimi so ponavljali snov iz pouka spoznavanja okolja.  Teden otroka smo zaključili z oddihom v naravi in v ta namen izdelali največje papirnate zmaje, »kar jih je videl svet«. Trenutno visijo  v galeriji ob vhodu v šolo in prijazno pozdravljajo obiskovalce naše šole.

Učenci OPB1 z učiteljico Nino Mišič.

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)