Tudi letos smo se razredničarke Marja Lončar (2.a), Vilma Dobrin (2.b) in Marija Primožič (2.c) odločile, da v tednu Simbioze Giba, povabimo na jesenski pohod babice in dedke naših drugošolcev.

Zbudili smo se v oblačno in megleno jutro. A učiteljice smo do šolske malice v očeh naših drugošolcev videle prav posebne iskrice. Težko je opisati vzdušje pričakovanja. Babice in dedki so se počasi začeli zbirati. Ko smo se preobuli in preoblekli, so nas že v velikem številu čakali pred garderobo. 61 babic in dedkov se je z nasmejanimi obrazi podalo na skupni pohod s svojimi vnuki. Na kupu je bilo toliko pozitivne energije in tiste prave topline, da je ravno za čas pohoda celo sonce kukalo izza oblakov.

Ob prihodu v šolo so nas čakale kuharice s čajem in kavo. Poslovili smo se s prijetnimi občutki medgeneracijskega sodelovanja.

Hvala vsem, ker ste si vzeli čas in ga preživeli z nami.

Drage babice in dragi dedki!

Niso vam hvaležni le vaši vnuki, ravno toliko smo vam za te skupne trenutke hvaležne razredničarke in vodstvo šole. S skupnimi močmi zmoremo več.

Fotografije in zapis v imenu razredničark je uredila Vilma Dobrin