VETER V LASEH – S ŠPORTOM PROTI ZASVOJENOSTI

V soboto, 2.6. 2018, se je na podružnični šoli Maksim Gaspari Begunje odvijala športno-družbena akcija Veter v laseh – s športom proti zasvojenosti.

Zjutraj so nam gasilci prostovoljnega gasilskega društva Begunje pokazali veliko življenjsko pomembnih zadev na temo prva pomoč. Nato je vsaka skupina učencev na likovni delavnici izdelala svojo ekipno zastavo. Po malici pa so se učenci pomerili na različnih poligonih (košarkarski, nogometni, atletski, biatlonski, poligon z improviziranimi pripomočki, gumitvist, ristanc, ples brez mej). Svoj poligon so postavili tudi gasilci ter člani Rdečega križa.
Učenci so na posameznih poligonih z opravljenimi nalogami zbirali točke in jih vpisovali v t. i. vetrolovčke. Ob koncu dopoldneva smo v dveh kategorijah razglasili najboljše ekipe.

Na ta dan so naši učenci pokazali, da se znajo zabavati na pravi način in da nosijo v sebi zdrav tekmovalni duh.

 

Napisala: Eva Baraga

Fotografinja: Mojca Mele

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1)