V zgodnjih urah smo se učenci iz vse Slovenije odpravili na Kenguru nagradni izlet v Salzburg. Po dolgi vožnji po Avstriji, nas je pot peljala še v Nemčijo, v rudnik soli Salzbergwerk. Po ogledu smo obiskali znamenite vrtove Wasserpiele. Rahlo mokri, a nasmejani smo se odpravili še proti Mozartovem rojstnem mestu Salzburg. Po kratkem turističnem ogledu, smo se prosto po prešerno sami odpravili raziskovati najlepše mesto Avstrije. Glockenspiel ( Ples zvončkov) nas je pozval na odhod proti domu.

Isabella Mišič, 7. razred

p.s:

Na letošnjem tekmovanju Mednarodni matematični kenguru je bila naša učenka Isabella Mišič, 7.r  med najboljšimi v državi, zato jo je DMFA Slovenije povabil na nagradni izlet v Salzburg, ki je bil v petek, 1. junija 2018. 

Čestitamo!

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)