ZUNANJA POOBLAŠČENA OSEBA ZA VARSTVO OSEBNIH PODATKOV (DPO)

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov (DPO) v Osnovni šoli Notranjski odred Cerknica, imenovana skladno s Splošno uredbo (EU) 2016/679 o varstvu podatkov (GDPR), je:

Primož Obreht, univ. dipl. prav.
Center za pravno pomoč, d.o.o.
Ljubljanska cesta 35, 2310 Slovenska Bistrica
e-pošta: primoz@czpp.si
Telefon: 05 9340910

Ste opazili kakšno napako na spletišču ali imate kakšen predlog, pišite na:

mojca.leskovecos-cerknica.si

Arhiv za 28 septembra, 2017

• OBVESTILO O PITNI VODI

Obveščamo porabnike pitne vode iz naselij  Martinjak, Grahovo, Žerovnica, Lipsenj, Goričice, Gorenje Jezero in Laze da pitne vode ni več potrebno prekuhavati. Za razumevanje se zahvaljujemo. Cerknica, 27.9.2017 Related Images:

• Obvestilo o športnem dnevu

Spoštovani starši!   V petek, 29. 9. 2017, se bodo vsi učenci 9. razreda odpravili na Snežnik. Učenci v šolo pridejo kot običajno, odhod bo ob 7.50 uri. Malico dobijo v šoli, vendar svetujemo, naj s seboj vzamejo še dodatno pijačo. Če je vaš otrok prijavljen na kosilo, ga bomo odjavili. S seboj naj imajo tudi primerna športna oblačila: rezervno […]

URNIK

zabice1