EKO BRALNA ZNAČKA 2015/2016

Rezultat iskanja slik za eko bralna značka

Tudi v letošnjem šolskem letu si želimo, da bi z branjem še naprej na najučinkovitejši način, preko ustvarjalnega mišljenja, krepili ekološko zavest s pomočjo knjige.

KRITERIJI za projekt EKO BRANJE ZA EKO ŽIVLJENJE

UČENCI PRVE TRIADE  morajo obdelati oz.  prebrati najmanj dve knjižni deli s seznama, ki ga posreduje naša šolska knjižnica. Vsebino knjig predstavijo sodelujoči učenci v dogovoru z razredničarko. Otrokom, ki še ne berejo, prebirajo dela starši.

UČENCI DRUGE TRIADE morajo  prebrati najmanj eno knjigo, lahko pa tudi več in obdelati ter prebrati članek iz časopisov oz. revij, ki obravnavajo teme z ekološko vsebino. Vsebino  učenci  4. in 5. razreda predstavijo razredničarki, učenci 6. razreda pa mentorici Ani Zebec.

UČENCI TRETJE TRIADE morajo prebrati najmanj 1 knjigo in strokovno obdelati 1 ekočlanek iz časopisa oz. revije. Vsebino knjige in članka predstavijo učenci mentorici Ani Zebec v obliki zapisane obnove, ilustracije, plakata, miselnega vzorca ali zapisa lastnega razmišljanja.

EKO BRANJE ZA EKO ŽIVLJENJE  – podružnica Grahovo

Seznam knjig za šolsko leto 2015/16

 

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)